Ciągniki rolnicze

John Deere 6145M

Wszechstronność tego ciągnika ze średnią ramą wynika z doskonałego balansu pomiędzy zwrotnością a wysokimi osiągami. Większy rozstaw osi zapewnia stabilną i wygodną jazdę na polu i drodze.

  • Maksymalna moc 161 KM (118 kW) (ECE-R120)
  • Silnik 4,5 l, 4-cylindrowy
  • 6,2 t masy wysyłkowej przy rozstawie osi 2,765 m
Zapytaj o cenę
john deere 6145m

Więcej o 6145M

John Deere 6145M – osiągi

Silnik PowerTech PSS z wysokociśnieniowym układem Common Rail generuje moc 161 KM, a jej dopełnieniem są przekładnie Powrquad™ Plus, Autoquad™ Plus i CommandQuad™ Plus. Przekładnie Autoquad™ Plus i CommandQuad™ Plus posiadają opcję EcoShift gwarantującą wysoką prędkość jazdy i niską prędkość obrotową silnika w zakresie 1580-1680 obr/min.

6145M – John Deere to komfort

Kabina o wielkości 2,7 m3 z widokiem dookolnym zapewnia znakomitą widoczność we wszystkich kierunkach. Teleskopowa, przechylana kolumna kierownicy i regulowany fotel z pneumatyczną amortyzacją pozwalają na idealne dopasowanie pozycji operatora w maszynie. Niezależne zawieszenie TLS™ i mechaniczne zawieszenie kabiny gwarantują doskonałe wrażenia z jazdy podczas prac polowych i na drodze. Wszystko to aby do minimum ograniczyć zmęczenie operatora i tym samym zachować jego produktywność przez wiele godzin.

Pełna kontrola nad ciągnikiem 6145M

John Deere 6145M ma wystarczająco dużo mocy, by poradzić sobie z ciężkimi pracami polowymi. Aby wygodnie i precyzyjnie zapanować nad tą mocą został wyposażony w kompaktową konsolę CommandARM™, a układ cyfrowych wskaźników i wyświetlaczy zapewnia pełną kontrolę nad działaniem głównych układów ciągnika.

Trwały, solidny i mocny ciągnik 6145M

Średniej wielkości rama i rozstaw osi 2,765 m pozwalają na wygodną i efektywną pracę nie tylko podczas transportu. W połączeniu z dużą mocą pozwalają tej maszynie na najcięższe prace polowe jak orka czy siew. Solidne wykonanie ciągników John Deere sprawia, że nie zawodzą one przez wiele sezonów.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty