Ciągniki rolnicze

John Deere 6155MH

Doskonała zwrotność i wyjątkowo duży prześwit nad podłożem umożliwia wjazd na pole bez uszczerbku dla roślin nawet w zaawansowanych fazach rozwoju stanowi o sile tej maszyny. Uzupełnia ją bieg pełzający i funkcja rolnictwa precyzyjnego.

  • Maksymalna moc 172 KM (126 kW) (ECE-R120)
  • Silnik o pojemności 6,8 l z 6 cylindrami
  • Wyjątkowo wysoki prześwit nad podłożem 680 mm (z oponami 320/90R50)
Zapytaj o cenę
john deere 6155mh

Więcej o 6155MH

Silnik PowerTech™ PVS z wysokociśnieniowym układem Common Rail generuje moc 172 KM, a jej dopełnieniem są przekładnie Powrquad™ Plus i Autoquad™ Plus. Do prac wymagających czasu i precyzji dostępny jest bieg pełzający umożliwiający pracę z prędkością 72 m/h.

6155MH – John Deere to komfort

Zawieszenie TLS™ oraz zawieszenie kabiny zapewniają rewelacyjne wrażenia z jazdy. Dzięki regulowanemu i pneumatycznie amortyzowanemu fotelowi oraz teleskopowej, przechylanej kolumnie kierownicy operator może doskonale dopasować miejsce pracy do swoich potrzeb. Niezarównana widoczność we wszystkich kierunkach pozwala wygodnie i bezpiecznie wykonywać wszelkie manewry. Komfort pracy operatora pozwala ograniczać jego zmęczenie, a to przekłada się na wysoką produktywność i bezpieczeństwo wielogodzinnej pracy.

Pełna kontrola nad ciągnikiem 6155MH

Dzięki swoim parametrom ciągnik John Deere 6155MH jest maszyną bardzo uniwersalną. Niezależnie od tego, jakie prace mamy do wykonania możemy sterować wygodnie wszystkimi funkcjami ciągnika dzięki ergonomicznej konsoli CommandARM™. Odbiornik Star Fire™ 6000 umożliwia wejście w świat rolnictwa precyzyjnego. Odbiera on sygnał RTK potrzebny do korzystania z funkcji AutoTrack™ z najwyższą precyzją (różnica między kolejnymi przejazdami to zaledwie 2,5 cm).

Trwały, solidny i wysoki ciągnik 6155MH

Dzięki prześwitowi nad podłożem wynoszącym aż 680 mm jest to maszyna idealnie nadająca się do pielęgnacji wysokowartościowych upraw, które wymagają specjalistycznego sprzętu i wyśrubowanych właściwości.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty