Ciągniki

John Deere 6175M

Duży rozstaw osi i szerokie opony pozwalają przenieść moment obrotowy na podłoże z maksymalną sprawnością. Wysokie osiągi i doskonałe właściwości jezdne to atuty tej maszyny.

  • Maksymalna moc 194 KM (143 kW) (ECE-R120)
  • Silnik 6,8 l, 6-cylindrowy
  • 7,5 t, masy wysyłkowej przy rozstawie osi 2,8 m
Zapytaj o cenę
john deere 6175m

Więcej o 6175M

John Deere 6175M – osiągi

Moc silnika PowerTech™ PVS jest uzyskana dzięki zastosowaniu udoskonalonej technologii wysokociśnieniowej Common Rail. Wyposażony jest on w turbosprężarkę o zmiennej geometrii, zwiększającą osiągi i wydajność na całej krzywej momentu obrotowego. Jeszcze lepsze wykorzystanie wydajności tej maszyny możliwe jest dzięki szerokiej ofercie przekładni. Do dyspozycji mamy przekładnie Powrquad™ Plus, Autoquad™ Plus i CommandQuad™ Plus.

6175M – John Deere to komfort

Wnętrze kabiny i zainstalowany w niej sprzęt sterujący zaprojektowano zgodnie z zasadami ergonomii. Bezkonkurencyjna widoczność we wszystkich kierunkach pozwala bezpiecznie manewrować tą dużą maszyną. By zapewnić operatorowi komfortowe warunki pracy w czasie jazdy, zaprojektowano niezależne zawieszenie TLS™. Mechaniczne zawieszenie kabiny o wielkości 2,7 m3 tłumi wibracje. W połączeniu z pneumatycznie amortyzowanym fotelem pomaga zmniejszyć uciążliwość wielogodzinnej pracy operatora, a tym samym podnosi jego produktywność.

Pełna kontrola nad ciągnikiem 6175M

Konsola CommandARM™, elektroniczny joystick, wyświetlacze i przełączniki pozwalają w sposób intuicyjny zarządzać pracą ciągnika i jego osprzętu. Wygodne i precyzyjnie panowanie nad mocą ciągnika 6175M zapewnia kompaktowa konsola CommandARM™. Cyfrowe wskaźniki i wyświetlacze zapewnia pełną kontrolę nad działaniem głównych układów maszyny.

Mocny, solidny i wydajny John Deere 6175M

Jeśli masz dużo ciężkiej pracy, a wysokie osiągi i wydajność to Twoje priorytety, to ten ciągnik idealnie spełnia te kryteria. Jest ceniony przez usługodawców i właścicieli dużych gospodarstw za swoje możliwości w czasie prac polowych, ale także za właściwości jezdne.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki John Deere i maszyny z naszej oferty