Sieczkarnie

John Deere 8400

Sieczkarnia polowa John Deere 8400 została stworzona z myślą o produkcji kiszonki najlepszej jakości przy zachowaniu maksymalnej wydajności pracy.

  • Moc : 435 KM
  • Liczba cylindrów : 6-cyl.
  • Pojemność skokowa : 13,5
Zapytaj o cenę
john deere 8400

Więcej o 8400

Czy wiesz, że możesz pozyskać tę maszynę taniej z programem “Oddaj Stary, Weź Nowy”?

Dowiedz się więcej już dzisiaj!

John Deere 8400

Samojezdna sieczkarnia polowa John Deere 8400 została stworzona z myślą o produkcji najlepszej kiszonki przy zachowaniu maksymalnej wydajności pracy. W celu zapewnienia wysokiej rentowności w maszynie tej zostały połączone cechy gwarantujące doskonałą jakość cięcia i niskie koszty eksploatacji.

  • Moc maksymalna: 397 kW / 540 KM (PowerTech 13,5 l)
  • Szerokość/średnica obudowy bębna tnącego: 680 mm / 670 mm
  • Długość cięcia z 40 nożami: 7–26 mm w odstępach 1 mm
  • Długość cięcia z 64 nożami: 3–15 mm w odstępach 1 mm
  • Zgniatacz ziarna: Premium KP™, XStream KP™
Sieczkarnia polowa John Deere 8400 – funkcjonalność

Wygodny dostęp do kluczowych układów sieczkarni polowej John Deere 8400 przyspiesza i ułatwia prawidłowe wykonywanie czynności obsługowych, kontrolnych czy konserwacje i serwis maszyny. Ma to znaczący wpływ na ogólną produktywność i minimalizuje ryzyko długotrwałych przestojów w pracy. Dlatego inżynierowie projektujący sieczkarnię polową John Deere 8400 kładli na te kwestie duży nacisk.

Wydajna praca sieczkarni polowej John Deere 8400

Aby uniknąć zmniejszających wydajność przerw w zbiorze, podzespoły przepływu masy sieczkarni polowej John Deere 8400 zostały tak rozmieszczone, by wyeliminować ryzyko powstawania zatorów. Dlatego praca tą maszyną przebiega bez zakłóceń w każdych warunkach.

Sieczkarnia polowa John Deere 8400 – doskonała jakość kiszonki

Bęben tnący Dura-Drum™ i możliwości jego konfiguracji pozwalają na dostosowanie parametrów do warunków panujących w czasie zbioru. Rewelacyjne zgniatacze ziarna Premium KP™ i XStream KP, które można zastosować w sieczkarni polowej John Deere 8400, a także opcjonalny system ponownego przerobu plonu dają możliwość wyprodukowania paszy spełniającej najwyższe wymagania.

Komfortowa sieczkarnia polowa John Deere 8400

Wysoki komfort pracy operatora sieczkarni polowej John Deere 8400 pomaga ograniczać zmęczenie wielogodzinną pracą. To z kolei przekłada się na większą produktywność i bezpieczeństwo w czasie wykonywania zadań. Dlatego zadbano, by w kabinie sieczkarni polowej John Deere 8400 było cicho i wygodnie. Wszystkie elementy sterujące są pod ręką, a z amortyzowanego fotela operator ma doskonały widok. Za wisienkę na torcie możemy uznać klimatyzację i chłodzony schowek na napoje i przekąski.

Szeroki wybór

Zobacz inne sieczkarnie John Deere i maszyny z naszej oferty