Ciągniki rolnicze

John Deere 5075GV

Niesłychana wydajność i parametry fizyczne sprawiają, że ta maszyna doskonale sprawdzi się w realizacji wszystkich zadań w sadach i winnicach o najwęższych rzędach.

  • Maksymalna moc: 75 KM (55 kW)
  • Silnik FPTF34, 4 cylindry, pojemność skokowa 3,4 l
  • Układ CommonRail z ciśnieniem wtrysku do 1600 bar
  • Dostępne przekładnie: 24F/12R 40 km/h PowrReverser™, 24F/24R – 40 km/h, 12F/12R – 30 km/h (z napędem na 2 lub 4 koła)
  • Rozstaw osi: 2148 mm
  • Pojemność zbiornika paliwa: 73 l
Zapytaj o cenę
john deere 5075gv

Więcej o 5075GV

Wydajny ciągnik John Deere 5075GV

Układ hydrauliczny wyposażony w trzy pompy pozwala na łączny wydatek 126 l/min. Dwa mechaniczne i do czterech elektrohydraulicznych zaworów SCV dają możliwość pracy z dowolnymi narzędziami wykorzystywanymi do pracy w winnicach i sadach. Rewelacyjne układy przekładniowe gwarantują doskonałą wydajność WOM.

5075GV – John Deere to komfort

Pomimo kompaktowej budowy kabina ciągnika John Deere 5075GV jest niesamowicie komfortowa. Nawet w wąskiej wersji jest przestronna i pozwala wygodnie pracować. Jest to zasługa doskonale zaprojektowanego wnętrza i lepszego wykorzystania dostępnej przestrzeni. Dzięki nowemu układowi elementów sterujących operator wygodnie kontroluje maszynę przy wszystkich pracach. Wygodny fotel z pneumatyczną amortyzacją czyni wielogodzinną pracę mniej męczącą. Dzięki zamkniętemu obiegowi powietrza w kabinie można swobodnie oddychać, gdyż pyły nie dostają się do wnętrza. Wszystko to uzupełnia resorowana przednia oś, która minimalizuje wstrząsy i wibracje.

John Deere 5075GV – wjedzie wszędzie

Niewielka masa ciągnika 5075GV pomaga ograniczyć ugniatanie gleby, a jego kompaktowe wymiary pozwalają swobodnie pracować w najciaśniejszych miejscach. Mały promień skrętu ułatwia manewrowanie w ograniczonej przestrzeni winnic i sadów. Zależnie od potrzeb klienta ciągnik może być dostarczony bez kabiny lub z kabiną w dwóch wersjach, z których węższa ma tylko 100 cm szerokości.