Ciągniki John Deere – seria 3

Szeroki wybór

Ciągniki kompaktowe John Deere – seria 3

John Deere serii 3 to szeroka paleta wielozadaniowych maszyn o zróżnicowanych właściwościach i parametrach pozwalających wybrać ciągnik najlepiej dopasowany do realizowanych zadań.

John Deere serii 3 – duży wybór i wielkie możliwości

Ciągniki tej serii możemy podzielić na dwie grupy. Maszyny 3E charakteryzuje nieskomplikowana konstrukcja i doskonałe osiągi, co przekłada się na różnorodność możliwych zastosowań. Niewielki promień skrętu i kompaktowe wymiary zapewniają niesłychaną zwrotność.

Ciągniki John Deere 3R wyróżnia bardzo wydajny układ hydrauliczny, cyfrowy system monitorowania parametrów pracy i elektryczny system zarządzania energią silnika LoadMatch™. Zapewnia on maksymalną wydajność przy wszystkich zastosowaniach.

Standardem wszystkich maszyn serii 3 jest wspomaganie kierownicy, napęd na cztery koła i hydrostatyczna przekładnia obsługiwana dwoma pedałami TwinTouch™. Zapewnia to doskonałą stabilność jazdy, prostotę i wygodę sterowania.

Komfort w ciągnikach John Deere Serii 3

W tej ofercie znalazły się ciągniki z otwartym stanowiskiem operatora i opcjonalną kabiną ComfortGard™. Projektanci John Deere zadbali, by niezależnie od wybranego rozwiązania praca była wygodna i bezpieczna. Składana rama systemu ROPS zabezpiecza kierowcę, a wygodne stopnie i uchwyt na błotniku ułatwiają wsiadanie do ciągnika. Antypoślizgowa platforma operatora przeciwdziała upadkowi, a regulowany fotel pozwala dopasować stanowisko pracy do własnych potrzeb. Niezależnie od stopnia zaawansowania i liczby elementów sterujących obsługa ciągników serii 3 jest prosta i intuicyjna. Jest to efekt przemyślanego rozmieszczenia przełączników i wyraźnego ich oznakowania. Kabina jest tak skonstruowana, by nie ograniczać widoczności, czego przykładem mogą być całkowicie przeszklone drzwi. Dzięki niej praca w ciągnikach 3R jest komfortowa niezależnie od warunków atmosferycznych.

Kompaktowe ciągniki serii 3 – możliwości dzięki technologii

Nowatorskie rozwiązania pozwalają maksymalizować osiągi tych kompaktowych maszyn, by ich praca była wydajna niezależnie od wykonywanego zadania.

  • LoadMatch™: dostosowuje prędkość jazdy do obciążenia silnika w celu uzyskania maksymalnej wydajności bez ryzyka zgaśnięcia silnika.
  • MotionMatch: natychmiastowo dopasowuje reakcję przy częstej zmianie kierunku jazdy, np. przy pracy z ładowaczem czołowym.
  • SpeedMatch™: precyzyjnie ustawia zadaną prędkość jazdy podczas aeracji, oprysku lub podczas prac na ograniczonej przestrzeni.
  • Tempomat: utrzymuje wybraną prędkość jazdy.

John Deere serii 3 – wszechstronność

Wszystkie ciągniki John Deere serii 3 cechuje wysoka uniwersalność, dzięki której mogą pracować z różnorodnym osprzętem. Ich niesamowita zwrotność to oczywista zaleta przy pracy z ładowaczem czołowym czy agregatem koszącym, ale jest ona nie do przecenienia także przy odśnieżaniu czy pracach ogrodniczych. Wydajne układy hydrauliczne i mocne podnośniki pozwalają na pracę przy najtrudniejszych zadaniach z wykorzystaniem dowolnych narzędzi.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno