Ciągniki John Deere – seria 4

Szeroki wybór

Ciągniki kompaktowe John Deere – seria 4

Ciągniki z serii 4M i 4R to arystokracja w segmencie maszyn kompaktowych. Dlaczego? Zastosowane w nich podzespoły i rozwiązania zaczerpnięto z większych ciągników, jednocześnie zachowując wszystkie zalety kompaktów, tak cenne przy wielu zastosowaniach komunalnych i ogrodniczych.

John Deere serii 4 – wszechstronność i specjalizacja

Rodzinę ciągników serii 4 tworzą maszyny bardzo uniwersalne, których specyfikacja jednocześnie pozwala na wybranie ciągnika idealnie dobranego do specjalistycznych zadań. Dzięki temu każdy klient znajdzie w tej serii swój ideał.

Ciągniki serii 4M mają moc i właściwości pełnowymiarowej maszyny rolniczej. Napęd na cztery koła, czterocylindrowy silnik wysokoprężny i intuicyjna konsola sterownicza to wszystko, czego trzeba, aby sprawnie realizować różnorodne zadania. Do wyboru jest przekładnia eHydro™ sterowana dwoma pedałami i przekładnia PowrReverser™ 12 × 12.

Maszyny z serii 4R to wygoda, funkcjonalność i rozwiązania techniczne klasy premium. Innowacyjne systemy dbają o optymalne wykorzystanie imponujących osiągów tego ciągnika.

  • LoadMatch™: dostosowuje prędkość jazdy do obciążenia silnika w celu uzyskania maksymalnej wydajności bez ryzyka zgaśnięcia silnika.
  • MotionMatch: natychmiastowo dopasowuje reakcję przy częstej zmianie kierunku jazdy, np. przy pracy z ładowaczem czołowym.
  • SpeedMatch™: precyzyjnie ustawia zadaną prędkość jazdy podczas aeracji, oprysku lub podczas prac na ograniczonej przestrzeni.
  • Tempomat: utrzymuje wybraną prędkość jazdy.

Ponadto w standardowym wyposażeniu znajduje się szybki i bezpieczny w użyciu tylny zaczep Hitch Assist. Dodatkowo maszyny te można wyposażyć w samopoziomujący ładowacz QuickPark™, którego podłączenie zajmuje mniej niż trzy minuty.

Komfort w ciągnikach John Deere serii 4

Ciągniki 4M to maszyny z otwartą platformą operatora zabezpieczoną ramą systemu ROPS. Niczym nieograniczone stanowisko robocze pozwala swobodnie pracować i zapewnia fantastyczną widoczność we wszystkich kierunkach. Wygodny fotel i świetnie zaprojektowane elementy sterowania gwarantują komfortową pracę.

Seria 4R została wyposażona w wysokiej klasy kabinę ComfortGard™. Dzięki niej praca jest komfortowa niezależnie od warunków atmosferycznych. Kabina izoluje od hałasu, a o optymalną temperaturę dba układ klimatyzacji. Wygodę operatorowi zapewnia także pneumatycznie amortyzowany fotel, poręczne schowki i uchwyty na napoje. Ukoronowaniem dbałości o wysoki standard stanowiska pracy jest jeszcze wygodniejszy panel sterowania ciągnikiem i sprzętem towarzyszącym. Wiele godzin spędzonych w pracy umili kierowcy radio.

Ekonomiczny John Deere – seria 4

Zastosowane rozwiązania systemy optymalizacji pracy pomagają ograniczać spalanie, niezależnie od wykonywanej pracy. Liczba codziennych czynności obsługowych została ograniczona do minimum, aby jak najwięcej czasu pozostało na efektywną pracę. Do ich wykonania wystarczy podstawowa wiedza, nie są też potrzebne specjalistyczne narzędzia.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno