Ciągniki John Deere – seria 5G

Szeroki wybór

Ciągniki John Deere – seria 5G

Sady i winnice to uprawy wymagające specjalistycznego sprzętu. Rodzina ciągników John Deere 5G odpowiada na te szczególne potrzeby.

Skontaktuj się z doradcą 664 144 575 📞
 

Ciągniki John Deere 5G – moc i wydajność dopasowana do specjalizacji

Silniki w maszynach tej serii oferują moc maksymalną od 75 do 102 KM. Pozwala to dobrać osiągi ciągnika do zadań, do jakich będzie przeznaczony. Wydajny układ hydrauliczny może zostać wyposażony w trzy pompy, których łączny wydatek to aż 126 l/min. Pozwala to na szybkie reakcje narzędzi i zasilanie ciężkich maszyn. System inteligentnego zarządzania mocą pozwala wygospodarować jej jeszcze więcej podczas pracy z WOM. Opcje przedniego podnośnika i WOM podnoszą wszechstronność ciągników 5G.

Do ciągników tej serii oferowane są cztery przekładnie pozwalające na dobranie ich do stylu pracy. Elektryczny PowrReverser™ umożliwia zmianę kierunku jazdy za pomocą jednego przycisku, bez wciskania pedału sprzęgła. Przekładnie 24F/24R i 24F/12R oferują biegi pełzające, generując wysoki moment obrotowy i niską prędkość jednocześnie.

Wszędobylskie ciągniki John Deere 5G

Ta niezwykle bogata seria ciągników podzielona została na cztery wyspecjalizowane grupy, tak by można było wybrać maszynę optymalnie dopasowaną do warunków panujących na plantacji. Zależnie od modelu dostępne są różne warianty kabin lub ciągnik bez kabiny:

 • John Deere 5GV – tam, gdzie ciasno
  Ciągniki 5GV ze względu na swoją wyjątkowo wąską konstrukcję doskonale wpasują się w najmniejsze, gęsto obsadzone przestrzenie. Ta maszyna zmieści się w rzędach o szerokości zaledwie 1,6 m. Pozwala to uniknąć kolizji z gałęziami i uszkodzeń roślin.
 • John Deere 5GN – tam, gdzie nieco więcej miejsca
  Jeśli w Twoim sadzie czy winnicy jest nieco więcej przestrzeni, z pewnością docenisz walory maszyn 5GN. Szerokość robocza tej grupy ciągników, wynosząca 1,85 m, pozwala to na stabilniejszą jazdę tam, gdzie rzędy nie są ekstremalnie wąskie.
 • John Deere 5GF – do szerokich sadów
  W szerokich sadach doskonale sprawdzą się ciągniki z grupy 5GF. Tej maszynie wystarczą 2 metry, by wydajnie pracować. Dzięki dostępnej wersji Wide Orchard wyposażonej w szersze osie uzyskasz lepszą stabilizację maszyny. W tym wydaniu potrzebny jest rozstaw rzędów o szerokości 2,5 m.
 • John Deere 5GL – tam, gdzie nisko
  Niskoprofilowe ciągniki 5GL z kabiną o niskim prześwicie bez problemu wjadą pod gałęzie i niewysokie pergole. W wersji z kabiną wystarczy 1,9 m.

Wygoda pracy ciągnikiem John Deere 5G

Aby praca była wygodna, projektanci John Deere zadbali o każdy szczegół. Efektem jest wygodna dźwignia zmiany biegów i rozmieszczenie wszystkich elementów potrzebnych do sterowania ciągnikiem i podłączonymi narzędziami. Pneumatycznie amortyzowany fotel i resorowana przednia oś ograniczają drgania i wstrząsy działające na operatora.

Ciągniki serii 5G oferowane są z kabinami zapewniającymi zaskakująco wysoki komfort jak na gabaryty tych maszyn. Kabina ciągnika 5G jest szczelna i posiada zamknięty obieg powietrza, co zapewnia doskonałe warunki pracy operatora, niezależnie od rodzaju przeprowadzanego zabiegu.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.