Ciągniki koszące John Deere – seria X900

Szeroki wybór

Ciągniki koszące John Deere – seria X900

W pielęgnacji terenów zielonych o dużych powierzchniach doskonale sprawdzają się traktorki koszące John Deere serii X900. Napędzane mocnym silnikiem diesla gwarantują rewelacyjną wydajność, a doskonały układ jezdny zapewnia im funkcjonalność w każdych warunkach.

Mocne i zwrotne traktorki koszące John Deere

Oszczędny trzycylindrowy silnik diesla o pojemności skokowej 903 cm3 generuje zależnie od modelu 24,5 lub 25,2 KM. Pozwala to na szybkie wykonywanie zadań pielęgnacyjnych. Wśród maszyn z serii X900 do wyboru są ciągniki z napędem na dwa lub cztery koła, dzięki czemu można dobrać traktor odpowiedni do warunków pracy. Niesamowita zwrotność modeli wyposażonych w cztery skrętne koła daje niezrównane możliwości koszenia terenów o skomplikowanym układzie.

John Deere X900 – koszenie

Agregaty koszące o dwóch lub trzech ostrzach są wykonane z wytłaczanej stali, co zapewnia im niesłychaną trwałość. Szerokość koszenia rozciąga się między 122 a 152 cm, co pozwala na szybkie koszenie nawet dużych powierzchni. Hydrauliczne podnoszenie i opuszczanie agregatu, najazdowy system jego przyłączania i regulacja wysokości koszenia ze stanowiska operatora pozwalają na wydajną pracę bez zbędnych przestojów. Kosze na trawę o pojemności 500 l, a w przypadku modelu X950R nawet 650 l z opcją wysokiego wysypu, pozwalają optymalnie zaplanować pracę i czynią ją bardziej efektywną.

Traktorki John Deere X900 – nie tylko koszenie

Dzięki wydajnemu układowi hydraulicznemu i zaworom SCV oprócz agregatu koszącego do ciągników serii X900 można przyłączyć zróżnicowany osprzęt pozwalający na wykorzystanie maszyny do innych celów. Doskonale sprawdzają się one do odśnieżania zarówno przy użyciu klasycznego lemiesza, jak i odśnieżarki rotacyjnej. Do traktorów John Deere X900 oferowane są także inne akcesoria poszerzające ich funkcjonalność o zadania transportowe, wertykulację trawników czy nawożenie.

Wygoda i bezpieczeństwo ciągników koszących John Deere

Wspomaganie układu kierowniczego, pedały Twin Touch™, tempomat, regulowana kierownica i obsługa agregatu koszącego z wygodnego fotela operatora to gwarancja wysokiego standardu pracy. Opcjonalne elementy poprawiające komfort jak podłokietnik czy pneumatyczna amortyzacja fotela pomagają ograniczyć zmęczenie i pracować wydajnie przez wiele godzin.

Solidnie skonstruowana rama systemu ROPS zapewnia operatorowi bezpieczeństwo, a możliwość jej składania pozwala także na wjazd pod nisko zwisające gałęzie. Cyfrowa tablica wskaźników jest czytelna w świetle słonecznym i dostarcza niezbędnych informacji o stanie maszyny i danych pomagających optymalizować koszenie.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno