Kosiarki John Deere ZTrak™

Szeroki wybór

John Deere ZTrak™ – kosiarki o zerowym promieniu skrętu

Komercyjne koszenie to dziedzina, która wymaga sprzętu niezawodnego, szybkiego i uniwersalnego. Takie kryteria spełnia seria kosiarek John Deere ZTrak™. Dzięki nim błyskawicznie skosisz duże powierzchnie i bez spowalniania pracy zadbasz o przestrzenie między klombami i innymi przeszkodami.

ZTrak™ – szybkie koszenie, łatwe omijanie

Kosiarki John Deere ZTrak™ mogą być napędzane silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi. Gwarantują one moc potrzebną do wykonania najtrudniejszych prac oraz niezawodność. Zależnie od modelu pozwalają rozpędzić się do 13, a nawet do 19 km/h. W połączeniu z szerokimi agregatami koszącymi (od 122 do 183 cm) daje to możliwość niesłychanie sprawnego koszenia największych obszarów. Zerowy promień skrętu i precyzyjny układ kierowania pozwalają wykonać pracę szybko i bez obniżenia jakości także wkoło rabat, elementów architektury ogrodowej czy drzew. Kosiarki tej serii mogą być wyposażone w wyrzut boczny lub tylny.

Wyposażenie opcjonalne kosiarek John Deere ZTrak™

Aby umożliwić klientom dokładne dopasowanie produktu do ich potrzeb, John Deere oferuje dodatkowe składniki wyposażenia.
Jednym z najbardziej przyciągających uwagę opcjonalnych elementów są bezgazowe opony Michelin X Twill Turf. Są trzykrotnie trwalsze od opon pneumatycznych, odporne na przebicia i łagodne dla murawy. Inne dodatki możliwe do zastosowania to:

  • zestaw do mulczowania
  • zestaw do tworzenia pasów na murawie
  • uchwyt na narzędzia
  • uchwyt kosiarki żyłkowej
  • kosz transportowy
  • zestaw świateł przednich
  • podnośnik ułatwiający wymianę noży
  • elementy poprawiające komfort operatora

Kosiarki ZTrak™ – Wygoda i bezpieczeństwo

Opcjonalny fotel ComfortGlide™ docenią wszyscy operatorzy pracujący przez wiele godzin. Posiada on podłokietniki, regulację charakterystyki amortyzacji, regulowane podparcie dla odcinka lędźwiowego kręgosłupa, zmienne nachylenie oparcia oraz możliwość przesuwania siedziska do przodu i do tyłu. Regulowane podnóżki zapewniają stopom operatora wygodne podparcie i ułatwiają zachowanie optymalnej pozycji w czasie pracy. Wygodne dźwignie sterujące można wyregulować do własnych potrzeb. Gwarantują one precyzyjne sterowanie kierunkiem jazdy i prędkością. Główne przełączniki i elementy sterowania umieszczone są tak, by dostęp do nich był wygodny. Podczas całodziennej pracy z pewnością przydadzą się też schowki i uchwyt na kubek.

Elementy wymagające serwisowania zostały tak rozmieszczone, by dostęp do nich był wygodny, co zdecydowanie przyspiesza i ułatwia wykonanie czynności obsługowych.

Kosiarki ZTrak™ zostały wyposażone w ramę systemu ROPS zapewniającą operatorowi bezpieczeństwo. Kiedy to konieczne, ramę zabezpieczającą można złożyć i wjechać nawet pod bardzo nisko zwisające gałęzie.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno