Szeroki wybór

Kosiarki SaMASZ

Doskonałe maszyny polskiego producenta z wieloletnim doświadczeniem – kosiarki SaMASZ z powodzeniem stosowane są w wielu krajach Europy, sprawdzając się znakomicie niezależnie od warunków. Wybierz model odpowiedni do swoich potrzeb i ciesz się długą i bezproblemową eksploatacją urządzenia.

SaMASZ. Kosiarki dopasowane do potrzeb

Kosiarki dyskowe SaMASZ, bijakowe czy bębnowe – wszystkie odznaczają się wysoką precyzją, wydajnością pracy oraz żywotnością. To zasługa sprawdzonych rozwiązań popartych nowoczesnymi technologiami, a także wytrzymałych materiałów. W niewielkich ogrodach, na rozległych terenach zielonych czy w wymagających przestrzeniach miejskich – maszyny polskiej marki zachwycają swoją użytecznością. Interesuje cię kosiarka SaMASZ? Cena przekona cię, że to najlepsza inwestycja.

Kosiarka bębnowa SaMASZ oferowana jest w kilku wariantach o szerokości roboczej od 1,65 do 2,1 m. Posiada dwa bębny z łatwo wymienialnymi nożami ze stali hartowanej. Zapewnia równomierne koszenie nawet na nierównym czy stromym terenie przy jednoczesnym zachowaniu niewielkiego nacisku na podłoże. Kosiarka jest prosta w obsłudze, a jej nieskomplikowana konstrukcja dodatkowo ułatwia serwisowanie oraz konserwację. Może być wykorzystywana z ciągnikami o niewielkiej mocy – już od 20 koni mechanicznych – i transportowana z boku bądź z tyłu za maszyną.

Kosiarka dyskowa SaMASZ – od lekkich urządzeń po zaprojektowane specjalnie do największych terenów

Jeśli chodzi o kosiarki dyskowe SaMASZ, cennik otwierają urządzenia klasy lekkiej przeznaczone do wykorzystania w gospodarstwach rolnych o niewielkiej powierzchni. Jednak nawet najmniejsze maszyny występują w różnych wariantach – zarówno pod względem miejsca montażu na ciągniku, jak i szerokości roboczej. Kosiarka dyskowa SaMASZ 3 m będzie więc optymalnym połączeniem łatwości manewrowania na niedużych przestrzeniach oraz wydajności, tak aby czas potrzebny na skoszenie terenu był jak najkrótszy.

Nowe kosiarki dyskowe SaMASZ – ceny na bardzo atrakcyjnym poziomie! – umożliwiają, w zależności od modelu, płynną regulację wysokości koszenia (np. od 4 do 7 cm), którą zwiększyć można dodatkowo poprzez montaż opcjonalnej płozy. Lekka konstrukcja ogranicza nacisk na podłoże, a urządzenie dobrze radzi sobie w nachylonym czy nierównym terenie. Kosiarka czołowa SaMASZ montowana jest z przodu ciągnika, tylna – z tyłu. Co więcej, większość maszyn przystosowana została do pracy z ciągnikami niezależnie od kierunku obrotów wału odbioru mocy. Ta uniwersalność sprawia, że każda oferowana przez SaMASZ kosiarka dyskowa staje się jeszcze bardziej wszechstronna. Sprawdź oferowane modele (kosiarka dyskowa SaMASZ – cena, kosiarka czołowa SaMASZ – cena) i znajdź ten, który najlepiej odpowiadać będzie twoim oczekiwaniom.

SaMASZ. Kosiarka bijakowa do pracy w trudnym terenie

W ofercie znajdują się także kosiarki bijakowe SaMASZ przeznaczone do radzenia sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami, dlatego chętnie wybierane są do obsługi skwerów, parków czy placów. Jeśli chodzi o maszyny takie jak kosiarka bijakowa SaMASZ, cennik otwierają niewielkie urządzenia klasy lekkiej, a zamykają potężne maszyny klasy superciężkiej. To sprawia, że każdy będzie w stanie dobrać maszynę optymalną do swoich potrzeb.

Niezależnie od tego, czy potrzeba ci kosiarka wysięgnikowa SaMASZ, kosiarka rotacyjna czy kosiarka SaMASZ dyskowa, produkty polskiej marki to optymalny wybór. Zaufaj bogatemu doświadczeniu konstruktorów, którzy zadbali o to, by każda kosiarka na wysięgniku SaMASZ, kosiarka dyskowa SaMASZ nowa łączyły precyzję i skuteczność z maksymalną wydajnością. Kosiarka SaMASZ 3 m, węższa bądź szersza, będzie stanowić optymalne uzupełnienie parku maszynowego i nieocenioną pomoc np. w gospodarstwie rolnym – bez względu na wielkość jego powierzchni.

Zarówno jeśli chodzi o kosiarki bijakowe, bębnowe, jak i nowe kosiarki dyskowe SaMASZ, ceny stanowią dodatkową zaletę, która sprawia, że inwestycja w nie po prostu się opłaca. Przekonaj się o tym już dziś, sięgając po nowoczesne maszyny polskiego producenta. Każda kosiarka bijakowa SaMASZ, kosiarka rotacyjna SaMASZ, podobnie jak inne urządzenia renomowanej marki, spełni wszystkie pokładane w niej oczekiwania.

Oferta Agro-Sieć Maszyny