opryskiwacze zaczepiane john deere seria m700(i)

Szeroki wybór

Opryskiwacze zaczepiane John Deere – seria M700(i)

Kompaktowa budowa, lekka i prosta konstrukcja oraz łatwa obsługa sprawiają, że opryskiwacze John Deere serii M700(i) to niezawodne, uniwersalne i niesłychanie skuteczne maszyny wspierające rolnika w dbaniu o zdrowotność roślin i wielkość plonu.

Wszechstronność i niezawodność opryskiwaczy John Deere M700(i)

Opryskiwacze serii M700(i) oferowane są ze zbiornikami o pojemnościach 2400, 3200 i 4000 l. Do wyboru są belki podwójnie i potrójnie składane o szerokości od 18 do 30 m. Dzięki temu każdy znajdzie w gamie modeli M700(i) opryskiwacz dopasowany do jego potrzeb. Prosta konstrukcja i sprawdzone rozwiązania gwarantują niezawodność, niskie koszty eksploatacji i długą żywotność tych maszyn.

Opryskiwacze John Deere serii M700(i) – łatwa obsługa i sterowanie

Ręcznie sterowane zawory są trwałe i łatwe w obsłudze. Dla klientów potrzebujących bardziej zaawansowanych rozwiązań przygotowano system AutoDilute. Jest to układ automatycznego rozcieńczania, który oblicza, ile cykli potrzeba do uzyskania oczekiwanego stopnia rozcieńczenia. W zależności od życzenia klienta opryskiwacze John Deere M700(i) mogą być kontrolowane z użyciem podstawowego wyświetlacza Implement Display 1100 lub uniwersalnych wyświetlaczy czwartej generacji. Wyświetlacze 4240 i 4640 to duże dotykowe ekrany, które gwarantują prostą, intuicyjną obsługę i dokładność. Współpracują one z kamerami i pozwalają na użycie systemów rolnictwa precyzyjnego. W połączeniu z wielofunkcyjnym joystickiem stanowią niezrównany system sterowania opryskiwaczem.

John Deere serii M700(i) – bezpieczeństwo środowiska i operatora

Możliwość podłączenia opryskiwacza do systemu zamkniętego obiegu niemal całkowicie eliminuje kontakt ze środkami ochrony roślin. Napełnianie i płukanie opryskiwacza odbywa się przez bezpośrednie podłączenie pojemników. TerrainControl™ Pro i TerrainCommand™ Pro to innowacyjne układy poziomowania belki opryskowej pozwalające na minimalizowanie znoszenia cieczy roboczej i optymalne pokrycie. Aby uniknąć ograniczania dawki na początku oprysku, w opryskiwaczach M700(i) zastosowano ciśnieniowy układ recyrkulacji. Sprawia on, że mieszanka krąży w przewodach opryskiwacza aż do korpusów dysz. Takie rozwiązanie zapobiega także gromadzeniu się osadów w przewodach. Doskonałą precyzję ochrony roślin zapewnia indywidualne sterowanie każdą dyszą.

Precyzyjne prowadzenie i płynna jazda z opryskiwaczami M700(i)

Dzięki równomiernemu rozłożeniu masy i nisko położonemu środkowi ciężkości nawet z pełnym zbiornikiem można bezpiecznie poruszać się po drogach z dużymi prędkościami. Bezobsługowe poliuretanowe zawieszenie osi tłumi wstrząsy i pozwala na płynną jazdę w terenie i na drogach. Zabezpieczenie belek na czas transportu pochłania wstrząsy i niweluje naprężenia, co skutecznie zapobiega uszkodzeniom. W czasie wykonywania oprysku system proporcjonalnego sterowania zaczepem pomaga ograniczać straty w plonach podczas nawrotów. Dzięki niemu koła opryskiwacza poruszają się po śladach tylnych kół ciągnika.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno