opryskiwacze john deere seria r41

Szeroki wybór

Opryskiwacze samojezdne John Deere – seria R41

Wyjątkowa wydajność potrzebna do realizacji przedsięwzięć na największą skalę to kluczowa cecha maszyn z serii R41. Aby ją uzyskać, wykorzystano liczne zaawansowane systemy i rozwiązania techniczne oraz doświadczenie marki John Deere w projektowaniu i produkcji różnorodnego sprzętu rolniczego.

John Deere R41 – osiągi

Wyjątkowy nośnik typu ciągnikowego John Deere R41 stanowi doskonałą bazę dla wysokowydajnych opryskiwaczy. Wyposażony jest w sześciocylindrowy silnik John Deere PowerTech™ PVS o pojemności 6,8 l i mocy maksymalnej 255 KM. Jego parametry zapewniają niskie zużycie paliwa i zgodność z normami emisji spalin. Hydrostatyczna przekładnia QuadControl™ zapewnia niesłychaną płynność jazdy. Dzięki zastosowaniu pojedynczej pompy hydrostatycznej uruchamiającej cztery silniki kół, które za pośrednictwem wzmocnionej piasty zwolnicy planetarnej napędzają każde koło, uzyskano na nich pełną siłę uciągu. Regulacja rozstawu kół pozwala dostosować maszynę do rozstawu ścieżek lub rzędów.

Komfort pracy w opryskiwaczach John Deere R41

Doskonała widoczność zarówno elementów maszyny jak i terenu wokół niej to otwiera długą listę zalet komfortowej kabiny. Doskonale zaprojektowane wnętrze pozwala operatorowi skupić się na zadaniu, a wszystko, czego potrzebuje, ma zawsze pod ręką. Konsola CommandARM™ to serce układu sterowania i kontroli. Dzięki zastosowaniu wielofunkcyjnej dźwigni i ergonomicznemu rozmieszczeniu innych elementów sterujących praca jest łatwa, a obsługa intuicyjna. Wyświetlacz uniwersalny John Deere 4640 w przejrzysty i zrozumiały sposób prezentuje wszystkie istotne informacje na temat pracy opryskiwacza i pozwala sięgnąć po najnowocześniejsze narzędzia techniki rolniczej. Doskonały amortyzowany fotel z opcjonalnym ogrzewaniem i wentylacją oraz zawieszenie XtraFlex izolują operatora od wstrząsów i pomagają ograniczać jego zmęczenie. Czas spędzony w kabinie może umilić radio z Bluetooth®. Kabina oprócz komfortu zapewnia operatorowi także niezrównane bezpieczeństwo. Filtr i ciśnienie wewnątrz nie pozwalają na przedostawanie się do środka zanieczyszczeń, aerozoli i oparów.

Opryskiwacze z serii R41

Maszyny z serii R41 oferowane są w trzech wariantach: nośnik typu ciągnikowego bez opryskiwacza oraz dwa modele z opryskiwaczami. Pojemności zbiorników cieczy roboczej mogą wynosić 4000 lub 5000 l. Wyjątkowo trwałe i lekkie belki opryskowe z włókna węglowego mogą mieć szerokość do 36 m. Systemy automatycznej kontroli położenia belki pomagają w najlepszym wykonaniu zabiegu. TerrainControl™ Pro dopasowuje wysokość i przechył belki, a TerrainCommand™ steruje automatyczną zmianą geometrii belki opryskowej. Elementy układu Solution Command pozwalają ze stanowiska operatora panować nad napełnianiem, mieszaniem, płukaniem oraz zapewniają największą dokładność aplikowania. System AirRinse pozwala szybko i skutecznie oczyścić cały układ opryskiwacza za pomocą sprężonego powietrza. Wystarczy nacisnąć przycisk w kabinie.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno