opryskiwacze zaczepiane john deere seria r700i

Szeroki wybór

Opryskiwacze zaczepiane John Deere – seria R700i

Kompaktowa budowa nie przeszkodziła w wyposażeniu opryskiwaczy serii R700i w zaawansowane systemy znane z większych maszyn. Sprawia to, że opryskiwacze te można śmiało zaliczyć do klasy premium.

Wszechstronność i niezawodność opryskiwaczy John Deere R700i

Decydując się na zakup opryskiwacza z serii R700i, można wybrać zbiornik o pojemności 3200 lub 4000 l. Podwójnie lub potrójnie składane belki mogą mieć szerokość od 18 do 30 m. Sprawia to, że konfigurację opryskiwacza można dopasować do zastosowań na dowolną skalę. Prosta konstrukcja i zaawansowane układy, w jakie wyposażone są opryskiwacze tej serii, gwarantują doskonałą jakość wykonywanych zabiegów, najwyższy poziom precyzji sterowania i łatwość obsługi, a także niezawodność charakterystyczną dla marki John Deere.

Opryskiwacze John Deere serii R700i – łatwa obsługa i sterowanie

Napełnianie, mieszanie, oprysk i płukanie jest teraz niesłychanie proste i wygodne dzięki funkcji Solution Command. Pozwala ona na sterowanie tymi procesami z kabiny ciągnika lub przy użyciu klawiatury na opryskiwaczu. System PowrSpray™ pozwala błyskawicznie napełnić opryskiwacz i zapewnia niesłychaną dokładność dawkowania oprysku. Dzięki zastosowaniu dwóch niezależnych obwodów ułatwia i przyspiesza płukanie i usuwanie cieczy resztkowej. Uniwersalne wyświetlacze czwartej generacji to wygodne dotykowe ekrany, które gwarantują prostą i intuicyjną obsługę. Mogą one współpracować z kamerami i pozwalają na użycie systemów rolnictwa precyzyjnego. W połączeniu z wielofunkcyjnym joystickiem stanowią wyjątkowo wydajny system zarządzania pracą opryskiwacza.

John Deere serii R700i – bezpieczeństwo środowiska i operatora

Kompatybilność systemu PowrSpray™ z układami zamkniętego obiegu niemal całkowicie eliminuje kontakt ze środkami ochrony roślin poprzez bezpośrednie podłączenie pojemników. Innowacyjny układ poziomowania belki TerrainControl™ Pro umożliwia minimalizowanie ryzyka znoszenia cieczy roboczej i optymalne pokrycie. Ciśnieniowa cyrkulacja sprawia, że mieszanka krąży w przewodach opryskiwacza aż do korpusów dysz. Zapobiega to także gromadzeniu się osadów w przewodach i skraca czas mieszania. Indywidualne sterowanie każdą dyszą zapewnia doskonałą precyzję w aplikacji środków ochrony roślin.

Precyzyjne prowadzenie i płynna jazda z opryskiwaczami R700i

Dzięki zbiornikowi umieszczonemu nisko na sztywnej i świetnie wyważonej ramie opryskiwacz jest niesłychanie stabilny podczas szybkiej jazdy zarówno na drodze, jak i w terenie. Mocowanie belek na czas transportu w połączeniu z dwupunktowym, poliuretanowym zawieszeniem pochłania wstrząsy i niweluje naprężenia. Skutecznie zmniejsza to ryzyko powstania uszkodzeń i podnosi żywotność opryskiwacza. System proporcjonalnego sterowania zaczepem pomaga ograniczać straty w plonach podczas nawrotów. Sprawia on, że koła opryskiwacza poruszają się po śladach tylnych kół ciągnika.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno