opryskiwacze zaczepiane john deere seria r900i

Szeroki wybór

Opryskiwacze zaczepiane John Deere – seria R900i

Niesamowita wydajność opryskiwaczy serii R900i to zasługa zastosowania zaawansowanych układów, pojemnych zbiorników i szerokiej belki opryskowej. Rozwiązania klasy premium to w tych maszynach standard.

Niezawodne opryskiwacze John Deere R900i

Opryskiwacze serii R900i oferowane są ze zbiornikami o pojemnościach 4400, 5200, 6200 oraz 7500 l. Podwójnie lub potrójnie składana belka może mieć szerokość od 24 do 40 m. Zapewnia to niesłychaną funkcjonalność przy zadaniach rolniczych na dużą skalę. Specjalnie zaprojektowana rama zapewnia optymalne przenoszenie ruchów skrętnych i ograniczenie naprężeń czy ryzyka zmęczenia materiału. Rozwiązania techniczne i systemy sterowania z najwyższej półki gwarantują skuteczną pracę i najwyższą jakość. Wszystko to składa się na niezawodność i wysoką żywotność, z której słyną maszyny John Deere.

Opryskiwacze John Deere serii R900i – łatwa obsługa i sterowanie

Układ PowrSpray™ pozwala błyskawicznie napełnić opryskiwacz. System sterowania dawką natychmiast reaguje na zmianę prędkości i zapewnia niesłychaną dokładność dawkowania oprysku. Dwa niezależne obwody ułatwiają i przyspieszają płukanie opryskiwacza.

Solution Command pozwala na zautomatyzowanie napełniania, oprysku i płukania. Dzięki zastosowaniu automatycznych ustawień procesy te są szybsze oraz spada ryzyko popełnienia błędu. Obsługa systemu może być prowadzona z kabiny ciągnika lub przy użyciu klawiatury na opryskiwaczu. Prostą i intuicyjną obsługę gwarantują uniwersalne wyświetlacze czwartej generacji wyposażone w wygodne dotykowe ekrany. Mogą one współpracować z kamerami i pozwalają na użycie systemów rolnictwa precyzyjnego. Całość dopełnia wielofunkcyjny joystick, który w połączeniu wyświetlaczem stanowi wyjątkowo wydajny system zarządzania pracą opryskiwacza.

John Deere serii R900i – dokładność i bezpieczeństwo

TerrainControl™ Pro i TerrainCommand™ zapewniają właściwe ustawienie belki, a tym samym optymalne pokrycie oraz minimalizują ryzyko znoszenia cieczy roboczej.
Ciśnieniowy układ cyrkulacyjny sprawia, że mieszanina krąży w przewodach opryskiwacza. Zapewnia to precyzyjne dawkowanie od samego początku oprysku i przeciwdziała gromadzeniu się osadów w przewodach. Doskonała precyzja w aplikacji środków to także zasługa indywidualnie sterowanych dysz.

Stabilna i płynna jazda z opryskiwaczami R900i

Przemyślana konstrukcja, nisko umiejscowiony środek ciężkości i równomiernie rozłożona masa sprawiają, że jazda z opryskiwaczem jest stabilna i bezpieczna zarówno na polu, jak i na drodze. Dwupunktowe poliuretanowe zawieszenie pochłania wstrząsy, a mocowanie belek do transportu niweluje naprężenia. Dzięki temu znacząco zmniejsza się ryzyko powstawania uszkodzeń i zwiększa żywotność opryskiwacza.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno