stałokomorowe prasy john deere

Szeroki wybór

John Deere – zwijające prasy stałokomorowe

Konstrukcja pras stałokomorowych to efekt wieloletniego doświadczenia w produkcji maszyn rolniczych oraz uważnego wsłuchiwania się w potrzeby i sugestie użytkowników. W rodzinie pras stałokomorowych znalazły się maszyny o różnym stopniu zaawansowania konstrukcji i oprzyrządowania, można więc znaleźć w niej optymalne rozwiązanie dla przedsięwzięć na każdą skalę.

John Deere – różnorodne prasy stałokomorowe

Wśród pras stałokomorowych John Deere możemy wyróżnić trzy segmenty maszyn.

Seria E to prasy doskonałe do pracy z suchymi uprawami w niewielkich gospodarstwach. Maszyny te to fantastyczna kompilacja prostoty obsługi, niezawodności i niskich kosztów eksploatacji.

Prasy serii M przygotowane zostały z myślą o średnich gospodarstwach, w których liczy się wysoka wydajność i prędkość pracy. Maszyny z serii M występują w wersji uniwersalnej, przeznaczonej do różnorodnych upraw (MultiCrop), lub przygotowane specjalnie do kiszonki (Silage Special). Monitorowanie parametrów i regulowanie ustawień prasy możliwe jest z kabiny ciągnika dzięki wyświetlaczowi BaleTrak™.

Najbardziej zaawansowane maszyny, przeznaczone dla dużych gospodarstw i firm usługowych to seria R. Zastosowano w nich wysokowydajne układy odpowiadające za cały proces wytwarzania bali. Dzięki temu można każde zadanie wykonać szybko i bez problemów. Wysoka jakość wszystkich podzespołów sprawia, że prasy te podołają użytkowaniu z dużą intensywnością. Do kontrolowania pracy pras serii R można wybrać jeden z trzech wyświetlaczy o zróżnicowanych funkcjonalnościach.

Obsługa pras stałokomorowych John Deere

Prasy F440E i F450E charakteryzuje zastosowanie sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań. Ustawianie gęstości bel czy owijania sznurkiem lub siatką jest łatwe, nie wymaga użycia narzędzi i zajmuje niewiele czasu.

Monitory z serii BaleTrak™ to rozwiązanie dostępne dla klientów, którzy wybrali prasę F441M lub F441R. Dzięki nim można wygodnie ustawiać i obsługiwać główne funkcje prasy oraz kontrolować proces wytwarzania bel.

Oprócz urządzeń BaleTrak™ prasę F441R można kontrolować poprzez najbardziej zaawansowane panele kontrolne Implement Display lub GreenStar™.

Implement Display to przystępne rozwiązanie wyposażone w duży, czytelny ekran i funkcjonalne elementy do sterowania prasą, natomiast dotykowy wyświetlacz uniwersalny 4240 GreenStar™ to urządzenie niesłychanie wszechstronne. Pozwala na pełną kontrolę nad prasą, zapewnia podgląd z kamer, ale to nie wszystko. Za jego pośrednictwem możemy zarządzać opryskiwaczem czy naprowadzaniem ciągnika. Współpracuje on także z aplikacją FarmSight™ wspierającą prowadzenie gospodarstwa.

Prasy stałokomorowe John Deere – wydajność i niezawodność

Szeroka gama pras stałokomorowych pozwala na dobranie urządzenia optymalnie dopasowanego do skali i intensywności prac. Każda z pras zapewnia maksymalną wydajność pracy w swojej klasie. Niezależnie od tego, jaką maszynę wybierzemy, otrzymamy produkt o najwyższej jakości i niezawodności tak charakterystycznej dla marki John Deere.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno