john deere prasy zmiennokomorowe

Szeroki wybór

John Deere – zwijające prasy zmiennokomorowe

Ponad sześćdziesięcioletnie doświadczenie w produkcji pras sprawia, że John Deere oferuje produkty najwyższej jakości, dopasowane do różnorodnych potrzeb użytkowników. W szerokiej palecie oferowanych modeli swój ideał znajdą zarówno klienci poszukujący zaawansowanych rozwiązań, jak i ci, którzy najbardziej cenią sobie nieskomplikowaną konstrukcję.

Prasy John Deere – wydajność i trwałość

Wysoka jakość i niezawodność produktów John Deere to gwarancja maksymalnej wydajności. Nieprzerwany przepływ masy i wysokie prędkości robocze podczas belowania zapewniają niesłychaną efektywność pracy, a specyfikacja pras zwijających John Deere sprawia, że bele są najwyższej jakości. Dzięki ograniczonym do minimum czynnościom obsługowym i wysokiej jakości prasy John Deere pracują bez zbędnych przestojów zawsze wtedy, kiedy są potrzebne. To wszystko sprawia, że całościowy koszt wykonania beli jest niesłychanie niski.

John Deere – prasy klasy premium

Wszystkie prasy zmiennokomorowe John Deere charakteryzują się najwyższą jakością. Prasy serii G i M to kompaktowe maszyny o prostej i solidnej konstrukcji. Ich specjalizacją jest prasowanie suchej słomy i siana, ale świetnie radzą sobie z większością upraw w prawie każdych warunkach. Seria R to prasy o najwyższych na rynku parametrach. Układ wyładunku (FRS) i wysokiej wydajności układ podawania pozwalają na uformowanie 120 bel na godzinę. Wzmocniona konstrukcja podbieracza oraz warianty rotorów rozdrabniających i nierozdrabniających gwarantują najwyższą wszechstronność zastosowań i wysoką wydajność w każdych warunkach. Zarządzanie pracą prasy i kontrolę parametrów można prowadzić wygodnie z fotela operatora za sprawą funkcjonalnych wyświetlaczy – zależnie od modelu może być to BaleTrak™, Implement Display lub GreenStar™.

Zmiennokomorowe prasy John Deere – bele najwyższej jakości

Idealnie cylindryczne bele o dużej gęstości to jednocześnie wysoka jakość paszy. Właśnie takie bele wytwarzają z niesłychaną szybkością prasy zmiennokomorowe John Deere. Na te doskonałe parametry składają się wszystkie elementy tych maszyn.

  • Układ podawania – wydajne podbieracze pozwalają na szybkie zbieranie ciężkiego pokosu.
  • Opuszczana podłoga – sprawia, że usunięcie zatoru trwa jedynie chwilę (poza V451G).
  • Komora prasowania – konstrukcja zapewniająca wszechstronność.
  • Układ napędowy – niezrównana moc i szybkość.
  • Układ owijania siatką – błyskawiczna wymiana rolek bez użycia narzędzi.
  • Opony – szeroki wybór ogumienia pozwala na dostosowanie prasy do każdych warunków terenowych.
  • Łatwy dostęp i konserwacja – układy automatycznego smarowania minimalizują wymogi konserwacyjne i pozwalają oszczędzać czas.

Wszystko to pozwala na wytwarzanie bel o doskonałych parametrach w możliwie najkrótszym czasie. Wysoka produktywność wspierana jest także przez kamerę i podgląd procesu belowania na wyświetlaczu, co pozwala operatorowi na zachowanie pełnej kontroli przy dużych prędkościach pracy.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno