przyczepy przeładowcze hawe

Szeroki wybór

Hawe – przyczepy przeładowcze

Im większa powierzchnia uprawy, tym bardziej istotna staje się wydajność. Przyczepy przeładowcze Hawe to najlepsze rozwiązanie dla wymagających. Sprawdzi się doskonale wszędzie tam, gdzie liczy się czas – bo czas bezpośrednio przekłada się na zarobek.

Zadzwoń do nas! 664 144 575 📞

Produkowane przez Hawe przyczepy przeładowcze zachwycają pojemnością, ale też praktycznością. Umożliwiają wykorzystanie maksimum potencjału potężnych kombajnów zbożowych, ograniczając do niezbędnego minimum konieczne przestoje. Dopiero po całkowitym wypełnieniu przyczepy – a może to oznaczać nawet 50 metrów sześciennych materiału – pojawia się konieczność, by dokonać przeładunku do czekających na skraju pola pojazdów przystosowanych do poruszania się po drogach publicznych.

To oczywiście nie wszystko, ponieważ wozy przeładowcze niemieckiej firmy wyposażone zostały w specjalne koła z oponami przystosowanymi do poruszania się po terenie uprawnym. Odpowiednio zaprojektowana konstrukcja powoduje, że chronią glebę przed nadmiernym naciskiem, a jednocześnie zapewniają całej maszynie doskonałą stabilność – nawet w najtrudniejszych warunkach.

Przyczepa przeładowcza Hawe – niezawodność pracy

Każda przyczepa przeładowcza Hawe została odpowiednio wzmocniona, tak aby nawet przy pełnym obciążeniu zachowała sztywność i solidność. Zastosowanie wysokiej klasy materiałów poskutkowało znakomitą trwałością. Przyczepy przeładowcze niemieckiej marki Hawe to rozwiązania przygotowane do intensywnego użytku przez wiele lat. Pomogą w odbiorze i transporcie zbóż, nasion czy dystrybucji nawozów, ograniczając przestoje, a w rezultacie podnosząc efektywność pracy.

Oferowane przez Hawe przyczepy łączą w sobie nowoczesne technologie ze sprawdzonymi konstrukcjami. Dzięki temu ich trwałość idzie w ślad za wygodą obsługi. System elektrohydrauliczny, w jaki wyposażane są maszyny, można obsługiwać wygodnie za pomocą złącza ISO, a jeśli tylko wybrany model na to pozwala, to również zdalnie, z wykorzystaniem sieci Wi-Fi. Pomocny będzie pełen nadzór nad prowadzonymi działaniami? Do utrzymania kontroli przyda się cyfrowy system ważący. Automatycznie sporządzi niezbędną dokumentację, dzięki której rolnik będzie mógł łatwo pozyskać wymagane dane.

Rozbudowana funkcjonalność i walory użytkowe przyczep przeładowczych Hawe to nie przypadek. To efekt wieloletniej współpracy konstruktorów i inżynierów niemieckiej firmy z użytkownikami z całego świata. To właśnie na podstawie ich doświadczeń, otrzymywanych od nich informacji dopracowywane są konstrukcje. Następnie poddaje się je serii intensywnych testów pod dużym obciążeniem, by mieć pewność, że sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających warunkach, czyniąc pracę bardziej wydajną, szybszą, a także łatwiejszą i przyjemniejszą.

Hawe przyczepy przeładowcze – efektywność w przemieszczaniu

Do wyboru są przyczepy jedno-, dwu- oraz trzyosiowe, różniące się rozmiarem, a co za tym idzie pojemnością. Już jednak najmniejsza z przyczep przeładowczych, model ULW 1500 zapewnia 16 metrów sześciennych pojemności oraz wydajność rozładunku sięgającą 400 ton na godzinę. W przypadku potężniejszych przyczep możliwości są jeszcze większe. Modele oparte na podwoziu dwuosiowym pozwalają zabrać od 25 do ponad 30 metrów sześciennych ładunku, a jeśli chodzi o największe – jak trzyosiowa przyczepa przeładowcza Hawe ULW 5000 – pojemność to aż 50 metrów sześciennych (wydajność rozładunku 1000 t/h). Co to wszystko oznacza w praktyce?

Możliwość zabrania „na jeden raz” większej ilości materiału, a co za tym idzie zmniejszenie liczby koniecznych do wykonania kursów. Prowadzi to do redukcji czasu niezbędnego do zrealizowania pracy, a także do oszczędności – mniejsza liczba kursów to mniejsze zużycie paliwa, a także mniejsze zużycie samego środka transportu. Niepodważalny wkład rozwiązań Hawe w wydajność codziennych działań na roli doceniają użytkownicy z całego świata. Dołącz do grona zadowolonych klientów niemieckiej marki.

Agro-Sieć Maszyny to polski dystrybutor sprzętu rolniczego – rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem. W naszej ofercie znajdziesz między wieloma innymi pełną gamę przyczep Hawe. Sprawdź dostępne modele i wybierz ten, który idealnie spełni Twoje potrzeby, a w razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.