Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

ROLNICTWO PRECYZYJNE

Dane odbierane z czujników w czasie rzeczywistym oraz dokumentacja każdego konkretnego pola dostarczą Ci cennych informacji, które ułatwią Ci podejmowanie właściwych decyzji i umożliwią tworzenie precyzyjnych wytycznych dla przyszłych zadań. Przede wszystkim jednak pozwolą Ci zaoszczędzić to, co najcenniejsze: Twój czas. Rolnictwo Precyzyjne pozwala lepiej kontrlolować koszty nawozów, materiału siewnego oraz środków ochrony roślin.

PRÓBKI GLEBOWE

Duża grupa rolników, aby zwiększyć plonu przeprowadza badanie gleby. Poznanie składników zawartych w glebie ukazuję obraz jej kondycji.

Analiza jest ważnym i istotnym elementem świadomego rolnictwa, gdyż ukazuję jakich składników w danym momencie potrzebuje nasza gleba w danej strefie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ROLNICTWO

PRECYZYJNE

PRECYZYJNE DANE UMOŻLIWIAJĄCE

PODEJMOWANIE LEPSZYCH DECYZJI

 

Świat rolnictwa szybko się zmienia. Technologia i cyfryzacja odgrywają obecnie kluczową rolę, pozwalając polepszać jakość plonów i upraw, a także optymalizując skuteczność operacyjną. Technologia rolnictwa precyzyjnego John Deere pozwala prowadzić opłacalną działalność gospodarczą, która przynosi wymierne zyski.

 

 

Sprawdź technologie w zakresie rolnictwa precyzyjnego John Deere

ODBIORNIKI I WYŚWIETLACZE

Skonfiguruj zautomatyzowane rozwiązanie w zakresie naprowadzania zgodnie z własnymi potrzebami — od najlepszego pioniera na rynku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PROWADZENIE I AUTOMATYKA MASZYN ROLNICZYCH

John Deere oferuje kompleksowy asortyment zintegrowanych systemów prowadzenia i nawigacji po polach uprawnych — od prostych modeli z ręcznym sterowaniem po w pełni automatyczne rozwiązania. Nawet jeśli masz maszyny rolnicze różnych marek, nie przejmuj się — nasze systemy będą działały również z nimi, dzięki czemu możesz liczyć na zalety systemów prowadzenia i automatyki od John Deere.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZARZĄDZANIE GOSPODARSTWEM

W SIECI

Centrum Operacyjne John Deere to rolniczy portal umożliwiający zbieranie i wizualizację informacji agronomicznych i informacji o maszynach. Dzięki temu, że od razu zyskujesz dostęp do wszystkich istotnych informacji, szybko i łatwo możesz podejmować decyzje oparte na faktach. Centrum operacyjne zapewnia łączność z maszynami i polami w jednej, centralnej lokalizacji. Umożliwia również płynną wymianę informacji z dealerem John Deere, usługodawcą czy innym zaufanym partnerem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ