Najwyższy komfort w kabinie i najnowocześniejsza technologia zbioru

Najwyższy komfort w kabinie i najnowocześniejsza technologia zbioru

Napisane przez:

Firma John Deere zaprezentowała osiem nowych modeli kombajnów wytrząsaczowych T5 i T6, oferujących szeroki wybór silników, od 305 KM do 466 KM. Modele te charakteryzują się nowoczesnymi technologiami i wyjątkowym komfortem w kabinie, znanym z modelu X9, z fotelami ActiveSeat II, oświetleniem LED i joystickiem CommandPRO. Kombajny te mają zaawansowane funkcje wspomagające precyzyjnege rolnictwo. Są to między innymi odbiornik StarFire 7500 oraz wyświetlacz G5Plus CommandCenter.

Szeroki zakres opcji układów napędowych

Nowe modele T5 i T6 oferują silniki o mocy od 305 KM do 466 KM, spełniające normy emisji Stage V. Kombajny te są wyposażone w inteligentne zarządzanie prędkością obrotową, co poprawia oszczędność paliwa.

Wysoka wydajność zbiorów

Kombajny T5 i T6 mają szeroki przenośnik pochyły i dużą powierzchnię omłotu, co zwiększa wydajność zbiorów. Mają również nowe opcje transportu ziarna i zbiorniki o pojemności do 13 500 litrów. Prędkość rozładunku wynosi do 150 litrów na sekundę.

Zwiększona wydajność dzięki precyzyjnym zbiorom

Wyposażone w zaawansowane technologie rolnictwa precyzyjnego, jak odbiornik StarFire 7500 i wyświetlacz G5Plus CommandCenter, kombajny umożliwiają precyzyjne zarządzanie zbiorami. Dualny monitor G5Plus pozwala na jednoczesne kontrolowanie wielu funkcji, a funkcja Machine Sync umożliwia sterowanie prędkością i kierunkiem ciągnika.

Wyjątkowy komfort operatora

Kombajny T5 i T6 zapewniają najwyższy komfort operatora dzięki przestronnej kabinie z systemem przeciwpyłowym i regulowanym fotelem ActiveSeat II. Kabina oferuje także liczne punkty ładowania, system rozrywkowo-informacyjny oraz joystick CommandPRO dla łatwej personalizacji ustawień.

Maksymalny czas sprawności operacyjnej

John Deere gwarantuje 98% dostaw części w ciągu 24 godzin, a w razie potrzeby z pomocą dealera oferuje kombajny zastępcze, aby zminimalizować przerwy w pracy.