Z miłości do rolnictwa

O nas

Jesteśmy polską firmą rodzinną z 30-letnimi tradycjami. Opiekujemy się tysiącami gospodarstw i przedsiębiorstw rolnych na terenie sześciu województw w centralnej i północnej części kraju. Nasz ponad 350-osobowy zespół działający w 10 oddziałach zapewnia klientom profesjonalną obsługę we wszystkich aspektach dotyczących maszyn rolniczych.

 • informujemy o nowościach
 • pomagamy wybrać sprzęt
 • doradzamy w sprawie finansowania
 • zaopatrujemy w części i serwisujemy
agro-sieć maszyny

Rozwijamy się razem z Tobą

 • Niezawodne maszyny

  Jesteśmy największym w Polsce dealerem marki John Deere. Oferujemy pełną gamę maszyn rolniczych i komunalnych tego cenionego producenta. W naszym portfolio znajdują się także inne renomowane marki takie jak AVR, Hawe, Joskin, Kramer, Krukowiak, Kverneland, Mazzotti, SaMASZ, Samco, Strautmann, Vaderstad czy Zasław.

 • Części John Deere

  Jako dealer marki John Deere oferujemy także wszelkie części zamienne i materiały eksploatacyjne do maszyn tego producenta. Ponadto dostarczamy części do maszyn innych producentów, m.in. Kverneland i Vaderstad. W naszym portfolio znajdują się też opony rolnicze. Asortyment ten dostępny jest w stacjonarnych punktach sprzedaży i w naszym e-sklepie.

 • Profesjonalny serwis

  Naturalnym uzupełnieniem oferty i jednocześnie naszą chlubą jest profesjonalny serwis maszyn rolniczych i komunalnych. Nasz wykwalifikowany zespół to kilkudziesięciu najwyższej klasy fachowców, którzy wykonują naprawy i przeglądy oraz służą wsparciem technicznym dla naszych klientów, zarówno w stacjonarnych punktach serwisowych, jak i mobilnie.

Stawiamy na profesjonalizm i partnerstwo zarówno z naszymi klientami, jak i otaczającymi nas lokalnymi społecznościami. Angażujemy się w organizację i regularnie wspieramy wiele inicjatyw kulturalnych, sportowych i charytatywnych. Promujemy także fachową wiedzę rolniczą poprzez działania edukacyjne i aktywizujące młodych ludzi zainteresowanych pracą w branży rolniczej.

Aby prowadzić społecznie odpowiedzialny biznes, troszczymy się także o wewnętrzne otoczenie naszych pracowników. Zapewniamy bezpieczne, komfortowe i przyjazne warunki, gwarantujemy też nowoczesne narzędzia pracy. Rozwijamy kompetencje naszej załogi, organizując szkolenia dające dostęp do najnowszej wiedzy technicznej.

 • Obejrzyj film o nas Agro-Sieć Maszyny