Mądry zwyczaj – wypożyczaj

Wynajem maszyn rolniczych

Pracuj w komfortowych warunkach sprzętem najwyższej klasy! Pojazdy rolnicze na wynajem czy wynajem kombajnu zbożowego? U nas to możliwe. Oferujemy wynajem ciągnika rolniczego wraz z ubezpieczeniem i wsparciem technicznym. Nasza wypożyczalnia sprzętu rolniczego zapewnia doskonałe maszyny i fachową obsługę. Wynajmij ciągniki i kombajny John Deere, pługi i agregaty Kverneland oraz ładowarki Kramer. Nasza wypożyczalnia maszyn rolniczych gwarantuje nowoczesny sprzęt i wsparcie techniczne.

Wynajmij maszynę

wynajem maszyn rolniczych

Maszyny rolnicze do wynajęcia – jaką formę wynajmu wybrać?

Wynajem sprzętu rolniczego to doskonały sposób na pozyskanie do gospodarstwa maszyn klasy premium. Aby odpowiedzieć na różne potrzeby rolników, nasza oferta najmu obejmuje trzy warianty czasowe. Oferujemy pojazdy rolnicze na wynajem na dzień, na kilka miesięcy, a także na lata. Mamy wszystkie opcje.

wynajem ciągnika i innych maszyn rolniczych wariant dobowy

Wynajem ciągnika
i innych maszyn rolniczych

Wariant
dobowy

Jest to propozycja skierowana do klientów potrzebujących sprzętu na krótko, do 24 godzin. Procedura najmu jest maksymalnie uproszczona. Nie narzucamy limitu motogodzin i nie ukrywamy żadnych kosztów. Maszyny rolnicze do wynajęcia wydajemy z pełnymi zbiornikami paliwa i AdBlue, i z pełnymi zbiornikami należy go zwrócić. Oferta dostępna jest w centrali firmy w Chełmnie i oddziale w Drobinie, a już niedługo także w innych naszych oddziałach!

Wynajmij
wynajem maszyn rolniczych wariant krótkoterminowy

Wynajem
maszyn rolniczych

Wariant
krótkoterminowy

Jeśli chcesz używać wynajętego sprzętu dłużej, od jednego do dwunastu miesięcy, nasza wypożyczalnia sprzętu rolniczego daje taką możliwość. Maszyny rolnicze na wynajem mogą pracować dla Ciebie przez cały sezon.

Wynajmij
wynajem maszyn rolniczych wariant długoterminowy

Wynajem
maszyn rolniczych

Wariant
długoterminowy

Jeżeli potrzebujesz maszyn na długo, od roku do 2 lat, to właśnie ta oferta jest dla Ciebie. Nie kupuj – używaj jak własną. W ofercie znajdziesz maszyny w konfiguracji dostosowanej do Twoich oczekiwań.

Wynajmij

Jakie maszyny rolnicze wynajmujemy?

W naszej wypożyczalni sprzętu rolniczego znajdziesz szeroki asortyment maszyn. Wynajem ciągników rolniczych czy innego sprzętu z naszej oferty pozwoli Ci uzupełnić lub wzmocnić Twój park maszynowy. Jakie maszyny rolnicze na wynajem oferujemy?

 • ciągniki John Deere
 • kombajny John Deere
 • ładowarki Kramer
 • pługi Kverneland
 • agregaty uprawowo siewne Kverneland

Pojazdy rolnicze na wynajem, a także pozostałe maszyny rolnicze do wynajęcia, jakie oferujemy, to produkty renomowanych marek. Wynajem ciągnika rolniczego czy wynajem kombajnu na żniwa to doskonały sposób na sprawne przeprowadzenie wszelkich prac polowych.

Wynajem sprzętu rolniczego – co obejmuje oferta?

Oferujemy wynajem ciągników, wynajem traktora z pługiem, wynajem kombajnów zbożowych. Jako dealer John Deere zapewniamy najwyższą jakość, co potwierdzają opinie naszych klientów.

Wypożyczenie ciągnika rolniczego, kombajnu czy innych maszyn rolniczych to nie tylko udostępnienie sprzętu do pracy. Nasza kompleksowa oferta obejmuje także:

 • maszynę zastępczą o zbliżonych parametrach w przypadku awarii
 • obsługę serwisową, usuwanie usterek
 • ubezpieczenie maszyny
 • wyposażenie maszyn w nawigację GPS John Deere
 • wykup maszyny na korzystnych warunkach po zakończonym okresie najmu

Cena wynajmu ciągnika rolniczego czy koszt wynajmu kombajnu to jedynie ułamek ich wartości, a pracują dla Ciebie bez ograniczeń. Cennik obejmuje ubezpieczenie kombajnu czy ciągnika i pełny pakiet obsługowy. Kombajny na wynajem przygotowywane są do żniw przez profesjonalistów, a wynajem ciągników rolniczych o różnej mocy pozwala na dołączenie do nich wszelkich maszyn towarzyszących. Wynajem kombajnu bez operatora to niezwykle opłacalny sposób na szybkie i efektywne przeprowadzenie zbiorów.

Realizujemy usługi wynajmu maszyn rolniczych na terenie:

 • województwa mazowieckiego,
 • województwa kujawsko-pomorskiego,
 • województwa pomorskiego,
 • województwa zachodniopomorskiego,
 • województwa lubuskiego,
 • województwa wielkopolskiego.

Pełną ofertę maszyn rolniczych do wynajęcia i szczegółowe informacje dotyczące ceny wypożyczenia ciągnika rolniczego i innych maszyn oraz wszelkich warunków najmu sprzętu rolniczego, uzyskasz w naszych oddziałach regionalnych.

wynajem-maszyn-zastosowanie-komunalne

Wynajem maszyn do zastosowania komunalnego

Wśród maszyn i pojazdów rolniczych do wynajęcia w naszej wypożyczalni znajduje się także sprzęt do zastosowań komunalnych. wynajem traktora do koszenia czy wynajem traktora ogrodowego? Proszę bardzo! Nasza wypożyczalnia sprzętu rolniczego zapewnia szeroki wybór sprzętu. Do Twojej dyspozycji są między innymi:

 • ciągniki,
 • ładowarki teleskopowe,
 • kosiarki,
 • pługi,
 • przyczepy,
 • maszyny czyszczące.

Dzięki maszynom komunalnym do wynajęcia wykonanie prac porządkowo-pielęgnacyjnych związanych z realizacją zadań bieżącego utrzymania pasa drogowego dróg wojewódzkich i powiatowych, a także utrzymania parkingów i dróg lokalnych nie stanowi problemu. Wykaszanie rowów, wykaszanie poboczy, zamiatanie ulic czy odśnieżanie, z powodzeniem zrealizujesz dzięki sprzętowi z naszej wypożyczalni maszyn rolniczych i komunalnych.

serwis-maszyn-rolniczych

Serwis maszyn rolniczych

Wszystkie maszyny do wynajęcia dostępne w naszej wypożyczalni sprzętu rolniczego są przygotowane do pracy przez profesjonalny serwis Agro-Sieć Maszyny. Dlatego możesz być pewny, że są w pełni sprawne i odpowiednio utrzymane. Nasz profesjonalny serwis maszyn rolniczych gwarantuje najwyższą jakość obsługi oraz stosowanych części i materiałów eksploatacyjnych.

Czy warto wynająć sprzęt rolniczy?

Niewątpliwie najpopularniejsze jest posiadanie maszyny rolniczej na własność. Jednak nie we wszystkich okolicznościach jest to rozwiązanie optymalne. Sprzęt rolniczy używany regularnie i z dużą intensywnością najlepiej mieć na podwórku na stałe, ale jest wiele krótkotrwałych, czy incydentalnych zadań, które wymagają maszyny o konkretnej specyfikacji. Jeżeli nie mamy takiej w naszym parku maszynowym, najlepszym rozwiązaniem będzie wynajęcie ciągnika rolniczego czy innych maszyn rolniczych i komunalnych.

Podobnie będzie w sytuacji wyjątkowej kumulacji prac, przekraczającej możliwości sprzętowe gospodarstwa. Krótkotrwałe wzmocnienie składu w postaci wynajęcia maszyny rolniczej pozwoli pracować bez zakłóceń i obciążania budżetu.

Nie inaczej rzecz się ma w przypadku usterek i uszkodzeń sprzętu. Jak wiadomo, maszyny ulegają awariom na ogół właśnie, wtedy gdy są najbardziej potrzebne. Dzięki naszej wypożyczalni maszyn rolniczych, bez problemu wykonasz zaplanowane prace, nawet gdy twój sprzęt odmówi posłuszeństwa. Co więcej, w tym czasie nasz profesjonalny serwis maszyn rolniczych może zająć się naprawą Twojej maszyny.

Zalety wynajmu maszyn

Wynajem sprzętu rolniczego najwyższej klasy to nowatorska usługa, która daje niespotykane dotąd możliwości pozyskania narzędzi do codziennej pracy rolnika. Oferowanie maszyn rolniczych na wynajem odpowiada na potrzeby gospodarstw rolnych i firm potrzebujących sprzętu wysokiej klasy.

Dzięki wypożyczalni maszyn rolniczych możesz na przykład szybko zastąpić ciągnik, który uległ awarii. Bez problemu wykonasz niecodzienne prace wymagające maszyny o specyficznej charakterystyce. Różnorodność okresu wynajmu pozwala wybrać wariant najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb i racjonalnie dysponować środkami finansowymi.

Nasza wypożyczalnia ciągników rolniczych i innych maszyn jest do Twojej dyspozycji. Więcej informacji uzyskasz od naszych doradców.

Różne formy finansowania dla rolników

Wynająłeś maszynę rolniczą i okazało, że świetnie się sprawdza? Chcesz, by taka lub podobna pracowała u Ciebie na stałe? To świetnie! Wybierz sprzęt rolniczy lub komunalny z naszej oferty handlowej, formę finansowania i gotowe.

Do wyboru masz kredyt inwestycyjny i leasing operacyjny. Formalności są naprawdę proste i ograniczone do minimum, ale i tak nasi wyspecjalizowani doradcy będą do Twojej dyspozycji i zapewnią potrzebne wsparcie.