Kombajny

AVR Spirit 5200

Idealna maszyna do łatwego i sprawnego zbioru ziemniaków

5200 to idealna maszyna do łatwego, ale skutecznego zbierania ziemniaków. Układ napędowy został świadomie utrzymany w prostocie rozwiązań. Taśmy odsiewające i separatory palcowe są napędzane mechanicznie.

kombajn avr spirit 5200

Więcej o Spirit 5200

Proces zbioru przyjazny dla ziemniaka

Spirit 5200 pozostaje wierny podstawowym zasadom AVR w zakresie wydajnego zbioru ziemniaków: maszyna o solidnej konstrukcji zapewniająca delikatny zbiór ziemniaków. Maszyna jest przyjazna dla użytkownika i niezwykle wytrzymała, aby ograniczyć koszty serwisowania do absolutnego minimum i umożliwić użytkownikowi ciągłość pracy przez cały okres wykopków.Sterowanie jest łatwe i intuicyjne dzięki zastosowaniu joysticka z magistralą Can-Bus i wyświetlacza.

Niski nacisk na glebę, idealny do trudnych warunków zbioru

Kierowca może z łatwością obserwować proces zbioru, ponieważ jest to kombajn z bocznym wykopem. Kombajn z bocznym przesuwem kopaczki oznacza, że nie ma potrzeby doposażania ciągnika w wąskie opony do zbioru międzyrzędowego. Ciągnik może kontynuować pracę na szerokich oponach. Daje to ogromne korzyści w trudnych warunkach! Ponadto podczas zbioru koła nie będą formowały grud.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno