Prasy

John Deere V451G

Solidna konstrukcja tej kompaktowej prasy pozwala na wydajną pracę z większością upraw, w szczególności z suchym sianem lub słomą. Zapewnia ona niezawodność i stabilną pracę przy realizacji zadań z małą przepustowością, jak i przy tych wymagających szybkiego tempa i dużej wydajności.

  • Podbieracz: Standard 2,20 m
  • Rotor: RotoFlow HC
  • System usuwania zapchania: sprzęgło rotora + klucz ręczny
  • Średnica beli: 1 – 1,65 m
  • Szerokość komory prasowania: 1,21 m
Zapytaj o cenę
john deere v451g

Więcej o V451G

Prasa John Deere V451G – solidność

Zmiennokomorowa prasa zwijająca John Deere V451G to kompaktowa i nieskomplikowana konstrukcja zapewniająca niezawodną pracę i dużą wydajność. Podbieracz o szerokości 2,2 m z łatwością pobiera materiał do prasowania. Nie wymaga on zabezpieczenia sprzęgłem czy śrubą ścinaną dzięki zastosowaniu składanych zębów. Zgarniaki podbieracza wykonane są z galwanizowanej stali, co zapewnia im odporność na korozję. Prosta konstrukcja nietnącego wirnika o dużej wydajności pozwala na sprawny przepływ masy nawet przy uprawach lepkich i krótkich. Komora prasowania zapewnia wytwarzanie gęstych bel o powtarzalnych parametrach, niezależnie od uprawy i średnicy bel. Gęstość można łatwo ustawić pokrętłem zaworu hydraulicznego prasy. Prostota układu napędowego tej prasy gwarantuje dużą żywotność i niskie koszty eksploatacji.

Wygoda obsługi prasy John Deere V451G

Ustawianie parametrów i monitorowanie procesu belowania jest możliwe z fotela operatora dzięki wyświetlaczowi BaleTrak™. Do wyboru są dwie jego wersje, o różnym stopniu rozbudowania możliwości.

Wymiana rolek odbywa się z poziomu gruntu i nie wymaga narzędzi, co usprawnia pracę, a układ napędowy prasy został tak pomyślany, by ograniczyć liczbę czynności konserwacyjnych. Z kolei układ automatycznego smarowania zapewnia długą i bezobsługową pracę.

Prosty i ekonomiczny układ usuwania zatorów pozwala łatwo i szybko usunąć zgniecione uprawy z układu podawania bez wkładania rąk do podbieracza.

Szeroki wybór

Zobacz inne prasy John Deere i maszyny z naszej oferty