opryskiwacze zaczepiane john deere seria m900(i)

Szeroki wybór

Opryskiwacze zaczepiane John Deere – seria M900(i)

Pojemne zbiorniki, szerokie belki opryskowe, nowatorskie rozwiązania techniczne i legendarna niezawodność marki John Deere sprawiają, że to doskonały sprzęt do pracy przy przedsięwzięciach na większą skalę.

Wszechstronność i niezawodność opryskiwaczy John Deere M900(i)

Zbiorniki opryskiwaczy z serii M900(i) mogą mieć pojemność 4400 l, 5200 l lub 6200 l. Szerokość belki opryskowej można dobrać do własnych potrzeb, może ona wynosić od 24 do 40 m. Elastyczność tych parametrów sprawia, że jest to maszyna niezwykle uniwersalna, która sprawdzi się w gospodarstwach o różnej specyfice. Sprawdzone rozwiązania i wysoka jakość podzespołów są gwarancją długiej żywotności i niezawodności opryskiwaczy John Deere.

Opryskiwacze John Deere serii M900(i) – łatwa obsługa i sterowanie

Łatwe w obsłudze i solidne zawory ręczne pozwalają na sprawną obsługę opryskiwacza. Opcjonalny system AutoDilute zapewnia automatyczne rozcieńczanie i płukanie układu opryskowego, co zapobiega jego zanieczyszczeniu. Zautomatyzowane sterowanie sekcjami poprzez redukcję ryzyka nakładek pomaga ograniczać zużycie środków ochrony roślin. Sterowanie opryskiwaczem może odbywać się przy użyciu wyświetlaczy zamontowanych w kabinie ciągnika. Może być to monitor Implement Display 1100 zapewniający kontrolę nad podstawowymi parametrami oprysku, lub uniwersalne wyświetlacze czwartej generacji. Mają one duże dotykowe ekrany, które gwarantują prostą i intuicyjną obsługę oraz dokładność. Poza sterowaniem opryskiwaczem mogą posłużyć do wsparcia wielu innych zadań np. poprzez użycie narzędzi rolnictwa precyzyjnego. Zwieńczeniem starań o niezrównaną wygodę obsługi jest ergonomiczny joystick, który w połączeniu z funkcjonalnością dotykowych wyświetlaczy stanowi doskonały system sterowania.

John Deere serii M900(i) – bezpieczeństwo środowiska i operatora

Dzięki możliwości podłączenia opryskiwacza do systemu obiegu zamkniętego napełnianie i płukanie opryskiwacza odbywa się przez bezpośrednie podłączenie pojemników, co niemal całkowicie eliminuje kontakt ze środkami ochrony roślin. Systemy TerrainControl™ Pro i TerrainCommand™ Pro pomagają prawidłowo ustawić belkę i utrzymać stałą wysokość oprysku. Dzięki temu zwiększa się dokładność zabiegu i ogranicza ryzyko znoszenia cieczy roboczej. Doskonałą precyzję ochrony roślin zapewnia indywidualne sterowanie każdą dyszą, a dzięki przyciskowi TwinSelect zmiana dysz jest bardzo prosta. Znacząco ułatwia i przyspiesza to przygotowanie opryskiwacza do pracy.

Precyzyjne prowadzenie i płynna jazda z opryskiwaczami M900(i)

Mocna i dobrze wyważona rama oraz nisko umiejscowiony środek ciężkości pozwala na płynną i bezpieczną jazdę w każdych warunkach. Niewymagające konserwacji poliuretanowe zawieszenie osi tłumi wstrząsy i zabezpiecza opryskiwacz przed uszkodzeniami. Mocowanie belek na czas transportu niweluje naprężenia, co także skutecznie zapobiega uszkodzeniom i podnosi żywotność sprzętu.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno