administrator systemów crm w dziale it

Oferta pracy

Administrator Systemów CRM w Dziale IT

Miejsce pracy: Toruń lub Chełmno

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach rozwoju i utrzymania systemów CRM
  • Wdrażanie nowych modułów i podnoszenie funkcjonalności systemów BDC
  • Wsparcie operacyjne we wdrażaniu i rozwoju systemów operacyjnych Call Center
  • Zarządzanie kontami, usługami teleinformatycznymi i uprawnieniami w systemach
  • Udział w projektach związanych z rozwojem infrastruktury telekomunikacyjnej
  • Przygotowanie raportów i analiz
  • Rozwijanie i obsługa zewnętrznych interfejsów

Oczekujemy od Ciebie

  • Wykształcenia informatycznego
  • Znajomości zagadnień i technologii związanych z integracją systemów
  • Wiedzy z zakresu systemów wykorzystywanych w centrach CRM oraz narzędzi analitycznych, w szczególności Excel, Power BI
  • Zdolności analitycznych w rozwiązywaniu problemów
  • Mile widziane: doświadczenie w implementacji, rozwoju i pracy na systemach typu Call Center / znajomość systemów mailingowych/sms, systemów ticketowych, omnichannel

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy