informatyk

Oferta pracy

Informatyk

Miejsce pracy: Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Instalowanie oprogramowania, serwis oraz konserwacja sprzętu informatycznego
  • Prace związane z utrzymaniem sieci firmowej oraz monitoringiem CCTV
  • Zarządzanie serwerem pocztowym
  • Zapewnienie bezpieczeństwa danych przechowywanych w systemach informatycznych
  • Ewidencja sprzętu informatycznego

Oczekujemy od Ciebie

  • Wykształcenia o profilu informatycznym
  • Wiedzy z zakresu administracji sieciami komputerowymi, a także systemów operacyjnych i aplikacji (Microsoft)
  • Znajomości budowy komputera i umiejętność wymiany podzespołów
  • Umiejętności prowadzenia dokumentacji technicznej
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Znajomość zagadnień związanych z monitoringiem CCTV – mile widziane

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy