kierownik serwisu / warsztatu

Oferta pracy

Kierownik Serwisu / Warsztatu

Miejsce pracy: Budzyń

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem
  • Planowanie i organizacja pracy dla podległego zespołu
  • Rozwój usług serwisowych ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju przychodów
  • Dbanie o rozwój i szkolenia zespołu
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem
  • Odpowiedzialność za wyniki jakościowych w dziale
  • Dbanie o pozytywny wizerunek działu i firmy
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w szczególności Działem Części i Handlowym

Oczekujemy od Ciebie

  • Wykształcenia min. średniego technicznego
  • Doświadczenia w zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem
  • Doświadczenia w organizacji i harmonogramowaniu prac
  • Umiejętności obsługi pakietu MS Office
  • Otwartości na zmiany, sumienności i zaangażowania

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • Samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego