operational excellence manager/ menadżer ds. doskonałości operacyjnej

Oferta pracy

Operational Excellence Manager/ Menadżer ds. Doskonałości Operacyjnej

Miejsce pracy: północno-zachodnia część Polski

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i ocena aktualnych procesów operacyjnych w organizacji
  • Identyfikacja obszarów do poprawy i określenie celów doskonałości operacyjnej
  • Zwiększanie rentowności poprzez działania doskonalące
  • Wdrażanie standardów operacyjnych i innowacyjnych rozwiązań
  • Opracowywanie strategii doskonałości operacyjnej, planów działania oraz wdrażanie odpowiedniej metodologii Lean Management, Six Sigma, 5S, Kaizen
  • Zarządzanie projektami doskonalenia operacyjnego ( w tym harmonogramami, budżetami i zasobami)
  • Monitorowanie wskaźników wydajności i jakości, analiza danych oraz raportowanie wyników
  • Współpraca z zespołami działającymi na różnych poziomach organizacji celu implementacji zmian i odciągnięcia zamierzonych celów
  • Identyfikacja i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań mających na celu usprawnienie procesów operacyjnych
  • Szkolenia Pracowników w zakresie metod doskonałości operacyjnej oraz kultury ciągłego doskonalenia

Oczekujemy od Ciebie

  • Wykształcenia wyższego technicznego (preferowane kierunki związane z zarządzaniem inżynierią przemysłową, zarządzaniem operacjami
  • Doświadczenia zawodowego w obszarze doskonałości operacyjnej, zarządzania procesami, zarządzania projektami - mile widziane w zakładach produkcyjnych
  • Znajomości metodologii doskonałości operacyjnej
  • Umiejętności zarządzania Projektami w tym planowania, budżetowania, monitorowania postępów
  • Zdolności do samodzielnego podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów oraz podejmowania inicjatywy w celu wprowadzania innowacyjnych rozwiązań
  • Znajomości języka angielskiego
  • Gotowości do częstych wyjazdów na terenie północno-zachodniej części Polski
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Różnorodne szkolenia i rozwój zawodowy
  • Samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych oraz wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną z dofinansowaniem pracodawcy dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego