specjalista ds. centrum operacyjnego

Oferta pracy

Specjalista ds. Centrum Operacyjnego

Miejsce pracy: Stargard i okolice

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne promowanie aplikacji John Deere Operations Center, przedstawianie funkcjonalności narzędzia podczas spotkań z klientami na określonym terenie
  • Pomoc w konfiguracji aplikacji do potrzeb klienta
  • Wsparcie techniczne w planowaniu prac rolniczych, monitorowaniu i optymalizacji wydajności maszyn przy użyciu JD Operations Center
  • Praca z danymi agronomicznymi i udzielanie wsparcia klientom w ich analizie
  • Przeprowadzanie szkoleń

Oczekujemy od Ciebie

  • Doświadczenia we współpracy z klientami
  • Znajomości branży rolniczej, maszyn rolniczych, rzeczywistego zainteresowania rolnictwem
  • Umiejętności analizy danych
  • Zaangażowania i komunikatywności
  • Gotowości do odbywania wyjazdów służbowych w rejonie obejmującym okolice Drobina lub Stargardu
  • Znajomości języka angielskiego – mile widziana

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w młodym, ambitnym i dynamicznym zespole
  • Samochód służbowy oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne