specjalista ds. maszyn zielonkowych

Oferta pracy

Specjalista ds. Maszyn Zielonkowych

Miejsce pracy: północno-zachodnia część Polski

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów i sprzedaż maszyn zielonkowych na powierzonym terenie
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Przygotowywanie niezbędnych zestawień/ analiza rynku
  • Ustalanie strategii marketingowo-sprzedażowej dla maszyn zielonkowych
  • Budowa trwałych relacji z klientami i realizowanie polityki firmy sprzedażowo- marketingowej firmy
  • Organizacja i wykonanie pokazów u klientów
  • Uruchamianie maszyn u klienta
  • Udział w targach oraz imprezach branżowych

Oczekujemy od Ciebie

  • Doświadczenia w branży maszyn rolniczych
  • Dobrej znajomości budowy maszyn rolniczych, a w szczególności maszyn zielonkowych i zasad ich efektywnego wykorzystania
  • Znajomości rynku maszyn rolniczych i pełnego zaangażowania w powierzone zadania
  • Gotowości do odbywania wyjazdów służbowych na terenie północno-zachodniej części Polski

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon,)
  • Profesjonalne szkolenia w kraju i za granicą
  • Możliwość rozwoju zawodowego