terenowy opiekun klienta ds. obsługi posprzedażnej

Oferta pracy

Terenowy Opiekun Klienta ds. Obsługi Posprzedażnej

Miejsce pracy: Człuchów i okolice

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż usług serwisowych i części u klientów w terenie
  • Rozwój i promocja ofert w zakresie przedłużonej gwarancji oraz umów serwisowych
  • Aktywne promowanie ofert sezonowych na usługi i części
  • Pozyskiwanie nowych klientów na przydzielonym rejonie w zakresie oferty serwisu i części
  • Analiza rynku pod kątem aktualizacji oferty Aftermarketu
  • Sporządzanie ofert dla klientów oraz bieżąca obsługa systemu CRM

Oczekujemy od Ciebie

  • Znajomości branży rolniczej
  • Gotowości do pracy w terenie
  • Wiedzy technicznej z zakresu budowy i eksploatacji maszyn rolniczych
  • Dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu Office
  • Znajomość marki John Deere będzie dużym atutem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
  • Liczne szkolenia produktowe
  • Prywatną opiekę medyczną z dofinansowaniem pracodawcy dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego