Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

TopDown 300-900 to agregat wielozadaniowy, w którym połączono zdolność pełnego podcięcia gleby za pomocą talerzy uprawowych oraz głębokiej uprawy za pomocą sztywnych zębów. Możliwość optymalnego ustawienia maszyny do każdych warunków na polu sprawia, że maszyna jest najbardziej wszechstronnym narzędziem do uprawy na rynku.

VADERSTAD

AGREGATY UPRAWOWE

TOPDOWN 300-900

TOPDOWN 300-900

TopDown to agregat wielozadaniowy, który łączy w sobie cechy agregatu intensywnie uprawiającego glebę za pomocą talerzy oraz trzybelkowego kultywatora zębowego. Talerze zamontowane są indywidualnie do ramy w odstępach 12,5 cm, tną i mieszają wierzchnią warstwę gleby, zapewniając jej doskonałą strukturę. Natomiast umieszczone co 27 cm zęby spulchniają glebę i mieszają z nią rozdrobnione resztki pożniwne do głębokości 30 cm. Ostatnia strefa robocza to talerze wyrównujące oraz wał uprawowy, które pozostawiają wyrównaną i w pełni skonsolidowaną powierzchnię pola.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Optymalne spulchnianie i mieszanie

TopDown wyposażony w sztywne zęby rozmieszczone co 27 cm intensywnie spulchnia i miesza glebę do głębokości 30 cm. Gdy zastosuje się nakładki DeepLoosening, głębokość uprawy zwiększa się do 40 cm.

Ponieważ zabezpieczenie hydrauliczne uruchamia się przy sile nacisku odpowiadającej 700 kg, żądana głębokość robocza zostaje utrzymana nawet w trudnych warunkach glebowych. Przyczynia się to stworzenia jednakowych warunków roślinom i ich wyrównanych wschodów.

Agregat cechuje się wyjątkową skutecznością mieszania i spulchniania gleby, a także zdolnością do utrzymania właściwej głębokości uprawy we wszelkich warunkach.

Talerze uprawowe z najlepszej stali

Talerze uprawowe produkowane ze stali narzędziowej o twardości 55 HRC zapewniają dokładne pocięcie resztek pożniwnych i wymieszanie ich z glebą.

Aby dostosować intensywność pracy talerzy do zmiennych warunków na polu, można korygować ich ustawienie z kabiny ciągnika.

Ponieważ zastosowano talerze stożkowe, ich kąt natarcia jest niezmienny niezależnie od stopnia zużycia i od wybranej głębokości roboczej.