Maszyny komunalne

Skonfiguruj swoją kosiarkę

Szukasz kosiarki idealnej? Przejdź do konfiguratora – wspólnie dobierzmy model najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom!

Odpowiedz na kilka pytań, które pomogą nam dobrać ofertę specjalnie dla Ciebie. Zaproponujemy maszyny, które nie tylko posłużą bezawaryjnie przez długi czas, ale też zmienią obowiązek koszenia trawy w prawdziwą przyjemność!

Przejdź do konfiguratora
wybierz kosiarkę agro-sieć

Zaznacz odpowiedzi na pytania

Dowiedz się więcej o kosiarkach

Jaką kosiarkę wybrać do dużego domu?

Życie jest za krótkie, żeby spędzić je, pchając ręczną kosiarkę wokół domu! Coś, co zdaje egzamin na niewielkich trawnikach, niekoniecznie sprawdzi się na dużych powierzchniach. Dlatego warto postawić na kosiarki samojezdne John Deere – to perfekcyjne koszenie bez wysiłku!

Mniejsze lub większe, tradycyjne kosiarki samojezdne, a w przypadku skomplikowanych terenów kosiarki o zerowym promieniu skrętu – oferta jest na tyle zróżnicowana, że każdy znajdzie idealne urządzenie do swoich potrzeb!

Czym różnią się kosiarki samojezdne od kosiarek o zerowym promieniu skrętu?

Klasyczne kosiarki samojezdne doskonale sprawdzają się na dużych, rozległych powierzchniach, na których zapewniają efektywne koszenie. To bardzo wydajne zastępstwo dla tradycyjnych kosiarek ręcznych, których użytkowanie byłoby męczące i czasochłonne.

Kosiarki o zerowym promieniu skrętu idealnie nadają się do przestrzeni wymagających precyzyjnego manewrowania, np. na wąskich trawnikach czy przy licznych nasadzeniach. Możliwość obrotu w miejscu zdecydowanie ułatwia poruszanie się kosiarką i docieranie do trudno dostępnych obszarów.

Jaka jest gwarancja kosiarek John Deere?

Wszystkie kosiarki John Deere objęte są 2-letnią gwarancją. Obejmuje ona nielimitowane godziny pracy. W zależności od modelu i bieżącej oferty istnieje możliwość wydłużenia gwarancji do 3 lub nawet 5 lat dla klienta indywidualnego. Skontaktuj się z nami, aby poznać warunki.

Gdzie kupić kosiarki John Deere online?

Fabrycznie nowe maszyny, szeroki wybór i profesjonalni doradcy, którzy zawsze chętnie udzielą wszelkiej pomocy – jeśli szukasz kosiarki lub innych urządzeń John Deere, w Agro-Sieć Maszyny znajdziesz wszystko, na czym Ci zależy.

To polska firma z 30-letnim doświadczeniem, największy w Polsce autoryzowany dealer John Deere. Oferujemy kosiarki i maszyny rolnicze renomowanych światowych marek, a także części zamienne oraz usługi serwisowe. Sprawdź już dziś, co dla Ciebie przygotowaliśmy!