Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

AVR

KOMBAJN

LNYX

AVR LYNX

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Joystick wielofunkcyjny

Joystick, który jest montowany w każdym kombajnie Lynx, steruje wszystkimi podstawowymi funkcjami. Ustawienia zbioru można łatwo regulować za pomocą ekranu dotykowego (na wsporniku montażowym). Większość elementów może być sterowana hydraulicznie z ciągnika: koła skrętne, poziomowanie maszyny, kopaczka góra/ dół, głębokość kopania (opcja), (automatyczne) sterowanie zaczepem, wysuw/ powrót Varioweb, nachylenie separatora czopkowego, siłowniki podnośnika, opróżnianie taśm przenośników, nachylenie rolek osiowych (opcja).

Kombajn AVR Lynx posiada unikalną pozycję na rynku. Ten 2-rzędowy kombajn może prowadzić zbiór na oba sposoby: w linii za ciągnikiem lub z bocznym przesuwem. Są dostępne trzy typy modułów czyszczących: separator czopkowy, Varioweb i rolki krzyżowe (CR).

Maszyna jest całkowicie napędzana hydraulicznie. Wiele przemyślanych adaptacji pozwala na jeszcze bardziej płynny zbiór. Lynx jest wyposażony w szerokie opony, które obniżają nacisk na glebę i ułatwiają przetaczanie maszyny.

Pożyteczny boczny wykop

W razie potrzeby belkę zaczepową można łatwo przesuwać hydraulicznie, umożliwiając boczny wykop. W takim przypadku ciągnik może być wyposażony w szerokie opony:

Pomyślny zbiór, także w trudnych warunkach.

Delikatny dla gleby: lepsza przyczepność i mniejsza głębokość śladów dzięki szerokim kołom.

Redliny nie ulegają uszkodzeniu, ponieważ ciągnik już po nich nie przejeżdża.

Gleba przed kombajnem pozostaje pulchna (bez grud), dzięki czemu jest łatwa do przesiewania.

Dzięki automatycznemu sterowaniu belką zaczepową (domyślnie), kierowanie jest proste. Zapewnia to wyjątkowo ergonomiczny sposób sterowania i kierowania maszyną.