Pozostałe

AVR Falcon

Szybki rozładunek w magazynie. Delikatna obsługa plonu.

Kosze przyjęciowe AVR zapewniają szybki, efektywny oraz delikatny sposób przeładunku ziemniaków i innych plonów. Maszyna jest dostępna w kilku wersjach i z wieloma wariantami rolek, dzięki czemu można praktycznie dostosować maszynę do potrzeb indywidualnych. Różne możliwości konfigurowania i liczne opcje sprawiają, że jest to idealna maszyna dla średnich i dużych przetwórni ziemniaków (i innych produktów).

Zapytaj o cenę
kosz przyjęciowy avr falcon

Więcej o Falcon

Łagodny i elastyczny kosz przyjęciowy

Kosze przyjęciowe są dostępne w różnych wersjach. Na przykład istnieje możliwość wyboru przegubowego wydłużenia z przodu lub z tyłu zasobnika w celu zwiększenia pojemności. Ponadto kosz jest wyposażony w unikalny przenośnik podłogowy (w 100% łagodny dla plonu) z dużym efektem wynoszenia.

Łagodny dla ziemniaków przenośnik podłogowy

Przenośnik podłogowy jest standardowo wyposażony w poziomujące odchylenie za częścią wznoszącą. Pomaga to rozładować skumulowany przepływ plonu, zapewnia lepszą dystrybucję i równomierny strumień plonu do rolek czyszczących. Dlatego dodatkowo powiększa zdolność przesiewania / czyszczenia zespołu rolkowego.

Moduł rolkowy można doposażyć w opcje dodatkowego oczyszczania dla każdego typu rolek czyszczących, które pomagają utrzymać rolki w czystości i zoptymalizować wydajność czyszczenia w trudnych warunkach.

Szeroki wybór

Zobacz inne pozostałe AVR i maszyny z naszej oferty