Carrier XL 425-625

Carrier L/XL 425-625 to ciągniony agregat talerzowy, oferowany w wersjach o szerokości roboczej od 4,25 m do 6,25 m. Można w nim zastosować talerze o średnicy 510 mm albo 610 mm. Kąt nachylenia tych talerzy w stosunku do kierunku jazdy można zmieniać, dostosowując intensywność uprawy do potrzeb.

Poznaj warunki finansowania tej maszyny!

Zapytaj o cenę
agregat talerzowy vaderstad carrier xl 425-625

Więcej o Carrier XL 425-625

Carrier to wyposażony w talerze agregat uprawowy przeznaczony do prowadzenia z dużą prędkością pierwszych zabiegów uprawowych po zbiorach oraz przygotowania łoża siewnego przy niskim zużyciu paliwa. Maszynę można wyposażyć w różnorodne wersje narzędzi przednich, talerzy uprawowych i wałów, dzięki czemu spełni ona wszelkie wymogi stawiane sprzętowi używanemu w rozmaitych systemach nowoczesnego rolnictwa – od uprawy ultrapłytkiej po spulchnianie gleby do dużej głębokości i mieszanie z nią resztek pożniwnych. Wszechstronność zapewniana przez te agregaty pozwala zmniejszyć liczbę koniecznych przejazdów, obniżyć koszty eksploatacji sprzętu w przeliczeniu na hektar oraz stworzyć najlepsze warunki rozwoju roślinom wysiewanym po uprawie.

Dobór talerzy w zależności od potrzeb

Agregaty Carrier XL można wyposażyć w talerze TrueCut o średnicy 510 mm albo 610 mm. Gdy stosuje się talerze o średnicy 510 mm, wokół nich jest więcej wolnej przestrzeni niż przy wykorzystywaniu talerzy większych, dzięki czemu zyskuje się przepływ większych ilości gleby i resztek pożniwnych przez maszynę. Natomiast talerze o średnicy 610 mm pozwalają zwiększyć głębokość roboczą, co jest bardzo korzystne, gdy trzeba zmieszać z glebą wielkie ilości resztek pożniwnych, na przykład po zbiorze kukurydzy kombajnem.

W szerszych modelach możliwość zmiany nacisku wywieranego przez sekcje boczne

Agregaty Carrier XL 625 wyposażono w układ hydrauliczny umożliwiający zmianę nacisku wywieranego przez sekcje boczne w celu dostosowania charakteru uprawy do warunków glebowych. To rozwiązanie gwarantuje te same wyniki uprawy na całej szerokości roboczej maszyny.

Szeroki wybór

Zobacz inne i maszyny z naszej oferty