Ciągniki rolnicze

John Deere 1026R

Ciągnik ten przeznaczony jest do pracy w wąskich przestrzeniach. Dzięki niemu realizować można różnorodne zadania z zakresu prac komunalnych i pielęgnacji ogrodów. Bogate wyposażenie opcjonalne pozwala na dostosowanie go do wielu specjalistycznych zastosowań.

  • Silnik: 3 cylindry, pojemność 1,115 l, moc 18,5 kW (24,8 KM) przy 3200 obr./min
  • Automatyczna przekładnia hydrostatyczna
  • Napęd na cztery koła
  • Wspomaganie kierownicy
  • Masa: 700 kg, z kabiną: 850 kg
Zapytaj o cenę

Więcej o 1026R

Wygoda i funkcjonalność ciągnika John Deere 1026R

Otwarte stanowisko operatora zapewnia komfort i doskonałą widoczność. Elementy sterujące są optymalnie rozmieszczone, schowki i uchwyt kubka pozwalają mieć pod ręką wszystko, co potrzebne. Ciągnik John Deere 1026R może zostać wyposażony w kabinę, co pozwala komfortowo pracować niezależnie od warunków pogodowych i pory roku. Imponująca powierzchnia przeszkleń zapewnia niezrównaną widoczność, a dzięki wysokowydajnej wentylacji i ogrzewaniu we wnętrzu panują optymalne warunki do pracy. Łatwa obsługa przekładni hydrostatycznej i wspomaganie układu kierowniczego pomagają ograniczać zmęczenie operatora, aby jego praca była bezpieczna i produktywna.

John Deere 1026R – wszechstronność zastosowań

Mocny silnik wysokoprężny i mocny układ hydrauliczny pozwalają tej maszynie pracować z różnorodnym osprzętem. Na szczególną uwagę zasługują agregaty koszące AutoConnect™. Można je przyłączyć do ciągnika w ciągu kilku sekund i to bez opuszczania fotela operatora. Są niesłychanie solidnie wykonane, co gwarantuje ich długą i bezawaryjną pracę. Podczas koszenia świetnie sprawdzi się zbiornik na trawę.

Elementem wyposażenia bardzo podnoszącym funkcjonalność ciągnika John Deere 1026R jest ładowacz czołowy. Uzbrojenie ciągnika o tak małych wymiarach w to narzędzie pozwala zrezygnować z ręcznej pracy tam, gdzie inne maszyny nie dojadą, np. w pracach przy zakładaniu i pielęgnacji ogrodów.

Maszynę tę możemy także wyposażyć w osprzęt do zimowego utrzymania dróg i szczotkę zamiatającą.