Ciągniki rolnicze

John Deere 3033R

Mocny silnik plus zestaw zaawansowanych funkcji pozwalających na jego optymalne wykorzystanie i niesłychanie wydajny układ hydrauliczny to kluczowe cechy tej kompaktowej i wszechstronnej maszyny.

  • Silnik: 3 cylindry, pojemność 1,64 l, Moc 23,7 kW (31,8 KM) przy 2600 obr./min
  • Automatyczna przekładnia hydrostatyczna
  • Napęd na cztery koła
  • Wspomaganie kierownicy
  • Masa: 1400 kg, z kabiną: 1700 kg
Zapytaj o cenę
john deere 3033r

Więcej o 3033R

Wygoda i funkcjonalność ciągnika John Deere 3033R

Wysokiej klasy kabina ComfortGard™ dzięki ogromnej powierzchni przeszkleń zapewnia niebywałą widoczność. W jej wnętrzu praca jest niezwykle komfortowa w każdych warunkach za sprawą doskonałej izolacji akustycznej oraz klimatyzacji. Stanowisko pracy operatora jest zaprojektowane w poszanowaniu zasad ergonomii, dzięki temu wszystkie dźwignie i przełączniki są zawsze pod ręką, a ich obsługa jest prosta i intuicyjna. Dzięki licznym schowkom i dwóm uchwytom na napoje z łatwością można zachować porządek. Wersja bez kabiny również jest niesłychanie przyjaznym miejscem do pracy. Regulowany fotel i odchylana kolumna kierownicy pozwalają na dopasowanie stanowiska do własnych potrzeb, a wygodne stopnie i uchwyty zapewniają wygodne i bezpieczne wsiadanie i wysiadanie z ciągnika.

John Deere 3033R – wszechstronność

Zastosowany silnik oferuje wysoki moment obrotowy, a dodatkowe wsparcie systemów LoadMatch™, MotionMatch i SpeedMatch™ pomaga uzyskać maksymalną wydajność jego pracy niezależnie od rodzaju wykonywanego zadania. Dzięki dużej mocy silnika i bardzo wydajnemu układowi hydraulicznemu ciągnik ten może efektywnie pracować z bardzo wymagającymi i ciężkimi narzędziami. Ciągnik John Deere 3033R jest przystosowany do pracy z międzyosiowym agregatem koszącym, dostępny jest także w wersji z przednim WOM i podnośnikiem, co znacząco zwiększa jego możliwości. Trzeba wspomnieć też o znakomitych predyspozycjach tej maszyny do pracy z ładowaczem czołowym. Jego zwrotność i niewielkie wymiary sprawiają, że przy takich zadaniach jest niezastąpiony.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty