Ciągniki rolnicze

John Deere 3046R

Jeszcze mocniejszy silnik z turbodoładowaniem pozwala tej kompaktowej maszynie na wykonywanie najtrudniejszych zadań, a zaawansowane funkcje optymalizujące jego wykorzystanie sprawiają, że jest niesłychanie wydajny.

  • Silnik: 3 cylindry, pojemność 1,6 l, Moc 33,3 kW (44,7 KM) przy 2600 obr./min
  • Automatyczna przekładnia hydrostatyczna
  • Napęd na cztery koła
  • Wspomaganie kierownicy
  • Masa: 1400 kg, z kabiną: 1700 kg
Zapytaj o cenę

Więcej o 3046R

Wygoda i funkcjonalność ciągnika John Deere 3046R

Doskonała widoczność i cisza to podstawowe zalety kabiny ComfortGard™. Dzięki układowi klimatyzacji w jej wnętrzu zawsze panuje idealna temperatura, a pracę umila radio. Przemyślana konstrukcja i rozmieszczenie elementów sterujących zgodne z zasadami ergonomii sprawiają, że obsługa ciągnika jest wygodna i intuicyjna. Schowki i uchwyty ułatwiają organizację przestrzeni roboczej. Wysoki komfort pracy operatora zachowany jest także w wersji bez kabiny. Regulowana kolumna kierownicy i wygodny fotel można dopasować do wymagań kierowcy, a antypoślizgowa platforma, stopnie i uchwyty zapewniają wygodne i bezpieczne wsiadanie oraz wysiadanie z ciągnika. Obsługa przekładni eHydro™ za pomocą dwóch pedałów TwinTouch™ pozostawia operatorowi wolne ręce i pozwala skoncentrować się na wykonywanym zadaniu.

John Deere 3046R – wszechstronność

Potężny turbodoładowany silnik diesla gwarantuje wysoki moment obrotowy, a systemy LoadMatch™, MotionMatch i SpeedMatch™ pomagają zmaksymalizować wydajność jego pracy przy każdym zadaniu. Układ hydrauliczny o dużej wydajności i mocny silnik umożliwiają efektywną pracę z bardzo wymagającymi i ciężkimi narzędziami. Opcjonalny przedni WOM i podnośnik znacząco zwiększają paletę dodatkowych narzędzi i poprawiają funkcjonalność tej maszyny. Rewelacyjnie radzi sobie ona także z ładowaczem czołowym, a możliwość podłączenia do niej międzyosiowego agregatu koszącego AutoConnect™ pozwala na precyzyjne i profesjonalne pielęgnowanie trawników.