Ciągniki rolnicze

John Deere 4052R

Komfortowy, mocny i wszechstronny ciągnik użytkowy John Deere 4052R to gwarancja niezawodności, wysokich osiągów i niskich kosztów eksploatacji. Łączy w sobie zalety kompaktowej maszyny z możliwościami i wszechstronnością pełnowymiarowych ciągników rolniczych.

  • Silnik: 4 cylindry, pojemność 2,09 l, moc 37,9 kW (50,8 KM) przy 2600 obr./min
  • Przekładnia hydrostatyczna eHydro™
  • Napęd na cztery koła
  • Masa: 2120 kg
  • Kabina ComfortGard™
Zapytaj o cenę
john deere 4052r

Więcej o 4052R

Wygoda i funkcjonalność ciągnika John Deere 4052R

Kabina klasy premium zapewnia nie tylko ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale także izoluje od hałasu i pozwala na komfortową pracę w doskonale zaprojektowanym wnętrzu. Jest to zasługa wydajnej klimatyzacji, radia, poręcznych schowków i uchwytów na napoje. Jednak najważniejsza pozostaje wygoda zarządzania ciągnikiem. Ergonomia stanowiska operatora pozwala mu skupić się na wykonywanym zadaniu, dlatego prawostronna konsola wyposażona została w najważniejsze dźwignie i przełączniki. Jest zaprojektowana tak, by obsługa była wygodna i intuicyjna. Także obsługa przekładni hydraulicznej sterowanej dwoma pedałami TwinTouch™ podporządkowana została tym zasadom i pozostawia operatorowi wolne ręce.

John Deere 4052R – wszechstronność zastosowań

Ciężkie narzędzia i trudne zadania to nie problem dzięki mocy silnika i dużemu udźwigowi tylnego podnośnika. Samopoziomujący ładowacz czołowy QuickPark™ można podłączyć w mgnieniu oka i wykonać sprawnie wiele prac. Siłę uciągu i właściwości jezdne w trudnym terenie mogą poprawić opony rolnicze, ale jeśli ważniejsza będzie ochrona podłoża, po którym ciągnik się porusza, do dyspozycji jest ogumienie specjalistyczne odpowiadające na te potrzeby. Przedni WOM i przedni podnośnik pozwalają na dołączenie wielu narzędzi, które znacząco poszerzają zakres możliwości ciągnika.

John Deere 4052R został wyposażony w systemy optymalizujące wykorzystanie jego osiągów. Dzięki temu jest niesłychanie wydajny, niezależnie od zadania, jakie wykonuje.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty