Ciągniki rolnicze

John Deere 4066M

Duża moc generowana przez turbodoładowany silnik pozwala na efektywną realizację trudnych zadań, a rozwiązania techniczne z większych ciągników rolniczych gwarantują znakomite osiągi i długą żywotność tej maszyny.

  • Silnik: 4 cylindry, pojemność 2,09 l, Moc 48,5 kW (65 KM) przy 2600 obr./min
  • Przekładnia eHydro™ lub PowrReverser™ 12 × 12
  • Napęd na cztery koła
  • Masa: 1710 kg
Zapytaj o cenę
john deere 4066m

Więcej o 4066M

Wygoda i funkcjonalność ciągnika John Deere 4066M

Aby operator mógł skupić się na wykonywanym zadaniu, projektanci John Deere zadbali o funkcjonalność całego stanowiska. Ergonomicznie rozmieszczone elementy sterowania i przełączniki sprawiają, że obsługa jest łatwa i intuicyjna, a przejrzyste wskaźniki dostarczają niezbędnych informacji o stanie maszyny. Mechanicznie amortyzowany fotel pozwala komfortowo pracować przez wiele godzin, a wygodne i bezpieczne wsiadanie i wysiadanie z ciągnika zapewniają stopnie i uchwyty na błotnikach. Rama systemu ROPS, pasy bezpieczeństwa i antypoślizgowa podłoga zapewniają bezpieczeństwo przy każdym zadaniu. W ofercie znajdują się dwie przekładnie. Hydrauliczna przekładnia eHydro™ sterowana dwoma pedałami TwinTouch™ pozostawia operatorowi wolne ręce, a przekładnia mechaniczna PowrReverser™ umożliwia płynną zmianę kierunku jazdy bez użycia sprzęgła.

John Deere 4066M – wszechstronność zastosowań

Potężna moc tego niewielkiego ciągnika i podnośnik o dużym udźwigu pozwalają na wykonywanie najtrudniejszych prac, nawet z bardzo ciężkimi narzędziami. Przyczepność w trudnych warunkach, a tym samym siłę uciągu terenie mogą poprawić opony rolnicze. Wyposażenie ciągnika John Deere 4066M w ładowacz czołowy pozwala na rozszerzenie katalogu prac, a opcjonalny przedni podnośnik i WOM umożliwiają współpracę z wieloma dodatkowymi narzędziami.

Łatwe serwisowanie ciągnika John Deere 4066M

Ciągnik ten zaprojektowano, tak by wyeliminować konieczność posiadania specjalistycznej wiedzy i narzędzi do codziennych czynności obsługowych. Wszystko po to, by poprawić wydajność pracy.