Ciągniki

John Deere 5075GF

Nisko położony środek ciężkości i zwiększony rozstaw kół powodują, że ciągnik ten świetnie sprawdza się na pofałdowanym terenie i ze sprzętem zawieszanym z przodu.

  • Maksymalna moc: 75 KM (55 kW)
  • Silnik FPTF34, 4 cylindry, pojemność skokowa 3,4 l
  • Układ CommonRail z ciśnieniem wtrysku do 1600 bar
  • Dostępne przekładnie: 24F/12R – 40 km/h PowrReverser™, 24F/24R – 40 km/h, 12F/12R – 30 km/h (z napędem na 2 lub 4 koła)
  • Rozstaw osi: 2148 mm
Zapytaj o cenę
john deere 5075gf

Więcej o 5075GF

Wydajny ciągnik John Deere 5075GF

Doskonałe układy przekładniowe gwarantują wysoką wydajność przedniego i tylnego WOM.
Układ hydrauliczny zasilany przez trzy pompy pozwala na uzyskanie przepływu 126 l /min. Dwa mechaniczne i do czterech elektrohydraulicznych zaworów SCV dają możliwość pracy z dowolnymi narzędziami wykorzystywanymi do pracy w winnicach i sadach. Ciągnik ten bardzo dobrze spisuje się także przy uniwersalnych pracach, jakich w żadnym gospodarstwie nie brakuje.

5075GF – John Deere to komfort

Kompaktowa budowa ciągnika John Deere 5075GF nie przeszkodziła w wygospodarowaniu komfortowej przestrzeni dla operatora. Kabina jest niesamowicie przestronna i wygodna. Nawet w wąskiej wersji pozwala wygodnie pracować. Jest to zasługa doskonale zaprojektowanego wnętrza i optymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni. Dzięki nowemu układowi elementów sterujących operator wygodnie kontroluje maszynę przy wszystkich pracach. Komfortowy fotel z pneumatyczną amortyzacją czyni wielogodzinną pracę mniej męczącą. Zamknięty obieg powietrza w kabinie nie dopuszcza pyłów do jej wnętrza i pozwala swobodnie oddychać. Wszystko to uzupełnia resorowana przednia oś, która minimalizuje wstrząsy i wibracje.

Niesłychanie zwrotny John Deere 5075GF

Niewielka masa ciągnika 5075GF sprawia, że jest on łagodny dla gleby, a jego kompaktowe wymiary i mały promień skrętu pozwalają swobodnie pracować w ograniczonej przestrzeni winnic i sadów. Powiększony rozstaw kół i nisko ulokowany środek ciężkości zapewnia większą stabilność w trudnym terenie, niezależnie od przyłączonego osprzętu. Zależnie od potrzeb klienta może być dostarczony bez kabiny lub z kabiną w dwóch wersjach, z których węższa ma tylko 100 cm szerokości.