Ciągniki rolnicze

John Deere 5075GL

Jedyna w tym segmencie homologowana kabina o niskim prześwicie, która nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia, pozwala pracować wygodnie i bezpiecznie pod pergolami i nisko zwisającymi gałęziami.

  • Maksymalna moc: 75 KM (55 kW)
  • Silnik FPTF34, 4 cylindry, pojemność skokowa 3,4 l
  • Układ CommonRail z ciśnieniem wtrysku do 1600 bar
  • Dostępne przekładnie: 24F/12R PowrReverser™, 24F/24R
  • Rozstaw osi: 2085 mm
Zapytaj o cenę
john deere 5075gl

Więcej o 5075GL

Wydajny ciągnik John Deere 5075GL

Wydajny przedni i tylny WOM, układ hydrauliczny zasilany przez trzy pompy o łącznym przepływie 126 l/min, dwa mechaniczne i do czterech elektrohydraulicznych zaworów SCV. To wszystko decyduje o niesamowitej wydajności tego ciągnika. Specjalna konstrukcja umożliwiająca pracę pod niskimi pergolami czy gałęziami sprawia, że jest to fantastyczna maszyna do specjalistycznych zastosowań.

5075GL – John Deere to komfort

Budowa ciągnika John Deere 5075GL nie przeszkodziła w wygospodarowaniu komfortowej przestrzeni dla operatora. Kabina o niskim prześwicie jest przestronna i wygodna. Jest to możliwe za sprawą doskonale zaprojektowanego wnętrza i optymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni. Nowy układ elementów sterujących pozwala łatwo kontrolować maszynę, a wygodny fotel z pneumatyczną amortyzacją czyni wielogodzinną pracę mniej męczącą. Zamknięty obieg powietrza w kabinie nie dopuszcza pyłów do jej wnętrza i pozwala swobodnie oddychać.

Niesłychanie zwrotny John Deere 5075GL

Niewielka masa ciągnika 5075GL sprawia, że jest on łagodny dla gleby, a jego kompaktowe wymiary i mały promień skrętu pozwalają swobodnie pracować w ograniczonej przestrzeni winnic i sadów. Unikalna konstrukcja umożliwia wygodną pracę w niskich przestrzeniach, także w wersji z kabiną.