Ciągniki rolnicze

John Deere 5075GN

Właściciele sadów o nieco szerszych przestrzeniach z pewnością będą zachwyceni uniwersalnością i wydajnością ciągnika 5075GN.

  • Maksymalna moc: 75 KM (55 kW)
  • Silnik FPTF34, 4 cylindry, pojemność skokowa 3,4 l
  • Układ CommonRail z ciśnieniem wtrysku do 1600 bar
  • Dostępne przekładnie: 24F/12R – 40 km/h PowrReverser™, 24F/24R – 40 km/h, 12F/12R – 30 km/h (z napędem na 2 lub 4 koła)
  • Rozstaw osi: 2148 mm
Zapytaj o cenę
john deere 5075gn

Więcej o 5075GN

Wydajny ciągnik John Deere 5075GN

Układ hydrauliczny może być zasilany aż przez trzy pompy. Łączny przepływ, jaki generują to 126 l/min. Do dyspozycji mamy dwa mechaniczne i do czterech elektrohydraulicznych zaworów SCV. W połączeniu z wydajnością układu hydraulicznego pozwala to na pracę z dowolnymi specjalistycznymi narzędziami. Doskonała wydajność WOM czyni ten ciągnik świetnie dopasowanym do specyfiki upraw sadowniczych, a przedni podnośnik i przedni WOM znacząco poprawiają funkcjonalność tej maszyny.

5075GN – John Deere to komfort

Zaskakująco przestronna i niesamowicie komfortowa kabina ciągnika John Deere 5075GN gwarantuje wygodną pracę. Zamknięty obieg powietrza doskonale separuje operatora od pyłów i pozwala swobodnie oddychać. By najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń, od nowa zaprojektowano rozmieszczenie elementów sterujących. Operator wygodnie kontroluje maszynę dzięki ergonomicznemu układowi dźwigni i przełączników, a regulowany fotel z pneumatyczną amortyzacją pomaga ograniczać zmęczenie podczas wielogodzinnej pracy. Resorowana przednia oś minimalizuje wstrząsy i wibracje, co jest znakomitym uzupełnieniem właściwości fotela.

John Deere 5075GN – wjedzie wszędzie

Dzięki niewielkiej masie ciągnik 5075GN jest delikatny dla podłoża, a jego kompaktowa budowa daje szansę, by swobodnie pracować w ciasnych miejscach. Mały promień skrętu czyni ten ciągnik niesłychanie zwrotnym, co ułatwia manewrowanie w ograniczonej przestrzeni winnic i sadów. Zależnie od potrzeb klienta może być dostarczony z kabiną lub bez.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty