Ciągniki rolnicze

John Deere 5090GF

Nisko umieszczony środek ciężkości i zwiększony rozstaw kół pozwalają zachować stabilność w czasie jazdy z przednim i tylnym osprzętem w pofałdowanym terenie.

  • Maksymalna moc: 92 KM (67,9 kW) + 10 KM (7kW) IPM
  • Silnik FPTF34, 4 cylindry, pojemność skokowa 3,4 l
  • Układ CommonRail z ciśnieniem wtrysku do 1600 bar
  • Dostępne przekładnie: 24F/12R – 40 km/h PowrReverser™, 24F/24R – 40 km/h, 12F/12R – 30 km/h (z napędem na 2 lub 4 koła)
  • Rozstaw osi: 2148 mm
Zapytaj o cenę
john deere 5090gf

Więcej o 5090GF

Wydajny ciągnik John Deere 5090GF

Za wydajność układu hydraulicznego odpowiadają trzy pompy o łącznej wydajności 126 l /min. Dwa mechaniczne i do czterech elektrohydraulicznych zaworów SCV pozwalają podłączyć dowolne narzędzia, układy przekładniowe i system inteligentnego zarządzania mocą (IPM) gwarantują doskonałą wydajność WOM, a wielozadaniowość tego ciągnika podnoszą przedni podnośnik i przedni WOM. Ponadto świetne parametry jezdne sprawiają, że maszyna ta doskonale sprawdzi się przy ogólnych pracach w gospodarstwie.

5090GF – John Deere to komfort

Przestronna i komfortowa kabina ciągnika John Deere 5090GF gwarantuje wygodną pracę. Przestrzeń dla operatora zaprojektowano tak, by najlepiej wykorzystać dostępne miejsce. Efektem tego jest nowy układ elementów sterujących, a regulowany fotel z pneumatyczną amortyzacją czyni wielogodzinną pracę mniej męczącą. Zamknięty obieg powietrza w kabinie pozwala swobodnie oddychać, gdyż pyły nie dostają się do wnętrza. Wszystko to uzupełnia resorowana przednia oś, która minimalizuje wstrząsy i wibracje.

Niesłychanie zwrotny John Deere 5090GF

Niewielka masa ciągnika 5090GF pomaga ograniczyć ugniatanie gleby, a jego kompaktowe wymiary i mały promień skrętu pozwalają swobodnie pracować w ograniczonej przestrzeni sadów i innych gospodarstw specjalistycznych. Zależnie od potrzeb klienta może być dostarczony bez kabiny lub z kabiną w dwóch wersjach, z których węższa ma tylko 100 cm szerokości.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty