Ciągniki rolnicze

John Deere 5090GL

Kabina o niskim prześwicie i obniżona konstrukcja ciągnika sprawia, że jest to fantastyczna maszyna do pracy pod pergolami i nisko zwisającymi gałęziami.

  • Maksymalna moc: 92 KM (68 kW)
  • Silnik FPTF34, 4 cylindry, pojemność skokowa 3,4 l
  • Układ CommonRail z ciśnieniem wtrysku do 1600 bar
  • Dostępne przekładnie: 24F/12R – 40 km/h, PowrReverser™, 24F/24R – 40 km/h
  • Rozstaw osi z kabiną: 2085 mm, bez kabiny: 2075 mm
Zapytaj o cenę
john deere 5090gl

Więcej o 5090GL

Wydajny ciągnik John Deere 5090GL

Co decyduje o niesamowitej wydajności tego ciągnika? Wydajny przedni i tylny WOM, układ hydrauliczny zasilany przez trzy pompy o łącznym przepływie 126 l/min, dwa mechaniczne i do czterech elektrohydraulicznych zaworów SCV. Do tego specjalna konstrukcja umożliwiająca pracę pod niskimi pergolami czy gałęziami sprawia, że jest to niezastąpiona maszyna do zastosowań w tych specyficznych warunkach.

5090GL – John Deere to komfort

Wygospodarowanie komfortowej przestrzeni dla operatora powiodło się pomimo specyficznej konstrukcji ciągnika i kabiny. Jest to zasługa doskonale zaprojektowanego wnętrza i optymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni. Nowy układ elementów sterujących pozwala łatwo kontrolować maszynę, a wygodny fotel z pneumatyczną amortyzacją czyni wielogodzinną pracę mniej męczącą. Zamknięty obieg powietrza w wersji z kabiną nie dopuszcza pyłów do jej wnętrza i pozwala swobodnie oddychać.

Niesłychanie zwrotny John Deere 5090GL

Unikalna konstrukcja umożliwia wygodną pracę w niskich przestrzeniach, w czym nie przeszkadza kabina. Nieznaczna masa ciągnika 5090GL sprawia, że jest on łagodny dla gleby, a jego niewielkie wymiary i mały promień skrętu pozwalają swobodnie pracować w ograniczonej przestrzeni winnic i sadów.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty