Ciągniki

John Deere 5090GV

Ciasne rzędy winnic i sadów to przestrzenie dostępne tylko dla specjalistycznych ciągników, których wymiary pozwalają na bezkolizyjną pracę. Jednym z nich jest 5090GV.

  • Maksymalna moc: 92 KM (67,9 kW) + 10 KM (7kW) IPM
  • Silnik FPTF34, 4 cylindry, pojemność skokowa 3,4 l
  • Układ CommonRail z ciśnieniem wtrysku do 1600 bar
  • Dostępne przekładnie: 24F/12R PowrReverser™, 24F/24R, 12F/12R (z napędem na 2 lub 4 koła)
  • Rozstaw osi: 2148 mm
Zapytaj o cenę
john deere 5090gv

Więcej o 5090GV

Wydajny ciągnik John Deere 5090GV

Układ hydrauliczny wyposażony w trzy pompy pozwala na łączny wydatek 126 l/min. Dwa mechaniczne i do czterech elektrohydraulicznych zaworów SCV dają możliwość pracy z dowolnymi narzędziami wykorzystywanymi do pracy w winnicach i sadach. Rewelacyjne układy przekładniowe i układ inteligentnego zarządzania mocą (IPM) gwarantują doskonałą wydajność WOM.

5090GV – John Deere to komfort

Kabina ciągnika John Deere 5090GV jest zaskakująco przestronna i niesamowicie komfortowa. Nawet jej wąska wersja pozwala wygodnie pracować. Wnętrze zaprojektowano tak, by najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. Operator wygodnie kontroluje maszynę dzięki nowemu układowi elementów sterujących, a regulowany fotel z pneumatyczną amortyzacją czyni wielogodzinną pracę mniej męczącą. Zamknięty obieg powietrza w kabinie pozwala swobodnie oddychać, gdyż pyły nie dostają się do wnętrza. Wszystko to uzupełnia resorowana przednia oś, która minimalizuje wstrząsy i wibracje.

John Deere 5090GV – wjedzie wszędzie

Dzięki nieznacznej masie ciągnik 5090GV w minimalnym stopniu ugniata glebę, a jego niewielkie wymiary pozwalają swobodnie pracować w najciaśniejszych miejscach. Mały promień skrętu ułatwia manewrowanie w ograniczonej przestrzeni winnic i sadów. W zależności od potrzeb klienta ciągnik może być dostarczony bez kabiny lub z kabiną w dwóch wersjach, z których węższa ma tylko 100 cm szerokości.