Ciągniki rolnicze

John Deere 5100GL

Niski prześwit kabiny i obniżona konstrukcja ciągnika sprawiają, że ciągnik ten bez problemu zmieści się pod pergolami i nisko zwisającymi gałęziami, a jego moc pozwala na realizację najcięższych zadań, w każdych warunkach.

  • Maksymalna moc: 102 KM (75 kW)
  • Silnik FPTF34, 4 cylindry, pojemność skokowa 3,4 l
  • Układ CommonRail z ciśnieniem wtrysku do 1600 bar
  • Dostępne przekładnie: 24F/12R – 40 km/h, PowrReverser™, 24F/24R – 40 km/h
  • Rozstaw osi z kabiną: 2085 mm, bez kabiny: 2075 mm
Zapytaj o cenę
john deere 5100gl

Więcej o 5100GL

Wydajny ciągnik John Deere 5100GL

Co decyduje o niesamowitej wydajności tego ciągnika? Duża moc silnika, wydajny układ hydrauliczny zasilany przez trzy pompy o łącznym przepływie 126 l/min, dwa mechaniczne i do czterech elektrohydraulicznych zaworów SCV, przedni i tylny WOM oraz mocne podnośniki. Do tego specjalna konstrukcja umożliwiająca pracę pod niskimi pergolami czy gałęziami sprawia, że jest to niezastąpiona maszyna do zastosowań w tych specyficznych warunkach.

5100GL – John Deere to komfort

Pomimo specyficznej konstrukcji ciągnika i kabiny przestrzeń dla operatora jest niesłychanie komfortowa. Jest to możliwe dzięki optymalnemu zagospodarowaniu dostępnej przestrzeni i doskonale zaprojektowanemu wnętrzu. Nowy układ elementów sterujących pozwala łatwo kontrolować maszynę, a wygodny fotel z pneumatyczną amortyzacją czyni wielogodzinną pracę mniej męczącą. Zamknięty obieg powietrza w wersji z kabiną nie dopuszcza pyłów do jej wnętrza i pozwala swobodnie oddychać.

Niesłychanie zwrotny John Deere 5100GL

Unikalna konstrukcja umożliwia wygodną pracę w niskich przestrzeniach, w czym nie przeszkadza kabina. Nieznaczna masa ciągnika 5100GL sprawia, że jest on łagodny dla gleby, a jego niewielkie wymiary i mały promień skrętu pozwalają swobodnie pracować w ograniczonej przestrzeni winnic i sadów.