Ciągniki rolnicze

John Deere 5105GF

Ciągnik 5105GF świetnie porusza się w sadach o szerokich alejkach, a duża moc umożliwia mu realizację trudnych zadań w każdym terenie.

  • Maksymalna moc: 105 KM (77 kW) + 7 KM (5kW) IPM
  • Silnik FPTF34, 4 cylindry, pojemność skokowa 3,4 l
  • Układ CommonRail z ciśnieniem wtrysku do 1600 bar
  • Dostępne przekładnie: 24F/12R – 40 km/h, PowrReverser™, 24F/24R – 40 km/h, 12F/12R – 30 km/h (z napędem na 2 lub 4 koła)
  • Rozstaw osi: 2148 mm
Zapytaj o cenę
john deere 5105gf

Więcej o 5105GF

Wydajny ciągnik John Deere 5105GF

Za sprawą aż trzech pomp układ hydrauliczny generuje przepływ 126 l/min. Dwa mechaniczne i do czterech elektrohydraulicznych zaworów SCV pozwalają podłączyć różnorodne narzędzia, a system inteligentnego zarządzania mocą (IPM) i rewelacyjne układy przekładniowe gwarantują doskonałą wydajność zarówno tylnego jak i przedniego WOM.

5105GF – John Deere to komfort

Wygodna praca to mniejsze zmęczenie operatora przekładające się na jego większą produktywność. Dlatego John Deere 5105GF może być wyposażony w przestronną i komfortową kabinę. Zamknięty obieg powietrza pozwala swobodnie oddychać, gdyż pyły nie dostają się do wnętrza. Przestrzeń dla operatora jest tak pomyślana, by najlepiej wykorzystać dostępne miejsce i ułatwić kontrolowanie maszyny. Zapewnia to nowy układ elementów sterujących, a regulowany fotel z pneumatyczną amortyzacją czyni wielogodzinną pracę mniej męczącą. Wszystko to uzupełnia resorowana przednia oś, która minimalizuje wstrząsy i wibracje.

Niesłychanie zwrotny John Deere 5105GF

Dzięki niewielkiej masie ciągnik 5105GF w minimalnym stopniu ugniata glebę, a jego wymiary pozwalają swobodnie pracować sadach i winnicach. Mały promień skrętu ułatwia manewrowanie w ograniczonej przestrzeni, a nisko umieszczony środek ciężkości i szeroki rozstaw kół gwarantuje stabilność w każdych warunkach. Zależnie od potrzeb klienta ciągnik może być dostarczony bez kabiny lub z kabiną w dwóch wersjach, z których węższa ma tylko 100 cm szerokości.

 

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty